Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гел за мус?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гел за мус?

    Интересуваме с какво си мажете мусовете,всмисъл при нямане на специална смазка с какво може да се замести.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: гел за мус?

    Вазелина е добър заместник мисля. Поне моя май с такова се мажеше преди, сега новия и той така ще бъде.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      От: гел за мус?

      10 - 12 лева струва тубичка гел...
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #4
        От: гел за мус?

        Гел има навсякъде , ама веднъж и аз бях забравил да купя и....със Durex лубрикант ,почти една тубичка за задния (мус) .
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #5
          От: гел за мус?

          Пичове, знам, че не съм от тук, но пък съм за малко. Извинявайте за тъпия въпрос, ама що Е т'ва "мус" и за какво, аджеба ползва той "гел". Щом може и с вазелин и с Durex лубрикант да се ползва, лека полека взе да ми става все по интересно ...
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #6
            От: гел за мус?

            Все едно плътна вътрешна гума, само че от някакъв друг материал.

            Не се пука, но с времето омеква. Скъп изначално, но спестява доста проблеми, прецакани карания за който понякога си похарчил също толкова пари да се домъкнеш до някъде си да караш и една спукана гума може да ти прецака целия ден и т.н.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              От: гел за мус?

              Добре де,ама вазелина и лубриканта дали я лепят,гумата по борда,аз като слагах муса,гела на голдентайер лепнеше жестоко,лубрикант и вазелин не съм виждал да лепнат,друго оточнение,муса ми е без папион,сигурно,ако му бях сложил,нямаше да има значение с какво го мажа,ама най-добре земи една туба и да ти е мирна главата,се пак не е 10лв един мус.

              Коментар


              • #8
                От: гел за мус?

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Пичове, знам, че не съм от тук, но пък съм за малко. Извинявайте за тъпия въпрос, ама що Е т'ва "мус" и за какво, аджеба ползва той "гел". Щом може и с вазелин и с Durex лубрикант да се ползва, лека полека взе да ми става все по интересно ...
                http://www.youtube.com/watch?v=Pv3Oe9Hr_4I те го те , както каза Ванко - много главоболия спестява...
                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X