Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и семеринги на предница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на масло и семеринги на предница

    Здравейте колеги, налага ми се да сменя маслото и семеринги на предницата и ме интересува дали някой знае и може да даде съвет, какво масло да ползвам и точно колко се налива на кол, машинката е Сузуки Др650 96г. ако някой може да каже ще съм крайно благодарен, Благодаря предварително

  • #2
    От: Смяна на масло и семеринги на предница

    Колега , тоя въпрос е дъвкан много пъти , първо трябваше да потърсиш с търсачката и после да задаваш въпроси !
    Има цяла тема точно за този въпрос при всички мотори !

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=5245
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на масло и семеринги на предница

      Потърсих но не можах да намеря темата, за което съжалявам, може би не съм писал това което трябва, но както и да е.
      С риск пак да съм пропуснал, в линка с темата който си дал пак не можах да намеря инфо точно за Др650, има за Др250, 600 и всякакви други машини, но за моята не видях нищо. Извинявам се за новата тема, но от скоро съм регнат в сайта, и още не мога да се ориентирам, ще свикна трябва малко време, дано не ви изнервям

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на масло и семеринги на предница

        Не изнервяш никой.
        Ако имаш сервизно ръководство(менюал) там пише.Ако нямаш си дръпни от някъде.Има и тема само за менюали в подраздел Технически дискусии.
        Количеството масло може да го дават и в кубически см. и в мл. и като ниво в кола,чети внимателно.Успех.

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на масло и семеринги на предница

          Благодаря за отговора, ще търся да сваля ръководство.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X