Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хора, дайте идея как да си измайсторя плъзгач на шарнира...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хора, дайте идея как да си измайсторя едно нещо....

    Първоначално публикуван от dadan Преглед на мнение
    Е как го захващаш? А и без да го режеш? Иначе моята идея беше от плъзгачи за ангренажен ремък на москвич. Но не съм измислил как да ги закрепя. Не ми се е изтрила транспортната лента още .
    Нали на самата вилка има места където оригиналният плъзгач се закрепва с болтове( поне на моите мотори е така). Правя две дупки на ремъка и го поставям с болтове. А иначе като казвам, че не се реже имам в предвит на широчина, а дължината си я правиш спрямо вилката.
    Иво Георгиев
    Gworkshop

    Коментар


    • #17
      До: Хора, дайте идея как да си измайсторя едно нещо....

      Ааа, сега те разбрах вече, само дето тия дупки на DRа нещо не ги виждам? Може да са ми под транспортната лента. Венци, бих си купил веднага за 20-30лв, ама като не съм го виждал как изглежда оригинално тва. С лента си го купих . При "бабите" ли къде си видял да има?

      Коментар


      • #18
        До: Хора, дайте идея как да си измайсторя едно нещо....

        хубаво слагате транспортна лента вместо плъзгач, но коефициента й на триене е бая по-голям от този на пластмасата от която е направен ПЛЪЗГАЧА ( от плъзга се )
        пробвал съм го.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          До: Хора, дайте идея как да си измайсторя едно нещо....

          На ДР-а не съм и заглеждал как е и какво.

          Иначе в магазин "Ендуро" на пиротска имаше каталог и да си го поръчаш.
          имаха доста и на склад де.

          Коментар


          • #20
            До: Хора, дайте идея как да си измайсторя едно нещо....

            Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
            хубаво слагате транспортна лента вместо плъзгач, но коефициента й на триене е бая по-голям от този на пластмасата от която е направен ПЛЪЗГАЧА ( от плъзга се )
            пробвал съм го.
            При мен веригата контактува на много малка площ с плъзгача, тъй че ми се струва, че разликата в този коефициент ще е пренебрежимо малка.
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X