Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за мотоциклети

    Отворих тази тема в която всеки може да сподели мнението си за различни марки и модели гуми.
    Въпроса ми се струва много важен особенно в провинцията направо е болезнен вчера с Бочака къде ли не обикаляхме за гуми и накрая си поръчахме Деестон което пак добре че успяхме да направим според мене засега на нашия пазар няма достатъчно предлагане на този толкова важен КОНСУМАТИВ .
    макар че предполагам че това скоро ще се промени

    Ето и първия ми въпрос някои има ли някакви впечатления от тези Деестон те имат само един кросов модел така че е ясно за кой модел става въпрос иначе цената им е много добра дано да излязат що годе
    свестни


  • #2
    Веднъж сложих задна такава. С WR-a и изкъртих бутоните за 2 часа! При 250 кубиковите /четиритактови/ издържаха значително повече. Дори някои се изтъркаха нормално за около месец. Много зависи от това колко са престояли в склад Нашият Данчо сега има май четворка "Митас". Аз си поръчах чрез Гълъбин "Дънлоп" от София. По-скъпи са близо два пъти, но си заслужават.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Re: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

      Първоначално публикуван от mitkov
      Отворих тази тема в която всеки може да сподели мнението си за различни марки и модели гуми.
      Въпроса ми се струва много важен особенно в провинцията направо е болезнен вчера с Бочака къде ли не обикаляхме за гуми и накрая си поръчахме Деестон което пак добре че успяхме да направим според мене засега на нашия пазар няма достатъчно предлагане на този толкова важен КОНСУМАТИВ .
      макар че предполагам че това скоро ще се промени

      Ето и първия ми въпрос някои има ли някакви впечатления от тези Деестон те имат само един кросов модел така че е ясно за кой модел става въпрос иначе цената им е много добра дано да излязат що годе
      свестни
      Кофти ми е че трябва да ти го кажа ама по кофти гуми от тези Деестон няма! Митаса е доста по добар (С10).

      Аз ползвам само Дънлоп 752 предна и задна. Много мек калчук и много държът, дори и на камани в река!

      Ако не се юркаш да се състезаваш а просто се возиш стават...

      п.с. Мартин Тодоров (кросаджия който вървеше много добре през 2003г.) пробва Деестон и завърши в Пирогов!

      Коментар


      • #4
        Абе и аз предполагах че няма да са стока ама Бочака като видя че са по 45лв и се нави а и нямаме голям избор щото тука е провинция иначе аз карам с МИТАС поръчвам си веднъж годишно от софия 4-5
        гуми и ми стигат за цяла година най доволен съм от С10.Само че преди имах yz400f и накупих гуми за него а сега минах на RM-125
        И тези гуми дето ги имам не ми вършат работа. А до състезанието няма толкова много време че да поръчвам пак.
        Този данчо има ли МИТАС С10 100/90 -19 ако има пишете ми на ЛС
        цената и ще ви се обадя ако има С16 СЪЩИЯ РАЗМЕР ПАК СТАВА
        извинявайте за безпокойството благодаря ви предварително

        Коментар


        • #5
          Сори Френд, тука нямаме 19'' джанти и само 18 има.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            някой не знае ли от къде мога да си купя BRIDGESTOUN мотоциклетни гуми техните модели най ми харесват в моминта карам с предни такива
            вграждат ги серийно на КТМ -и те и ми донесоха такива от австрия
            много яки гуми издържат много а и държът добре имат и едни модели
            ЕД те са за ендуро но имат размери за кросови мотори издръжливостта им е невероятна.шарката е като за крос но са усилени а имат и с по ендуристки шарки

            Коментар


            • #7
              гледам сайта на митас и виждам че има гуми специално за ендуро По FIM.

              http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=53

              дали някои ги е пробвал, на таблицата покриват доста голям периметър от терени и условия (твърди меки кални). дали се държат добре спрямо кросова гума примерно c10.


              ...и т.н.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от краси
                гледам сайта на митас и виждам че има гуми специално за ендуро По FIM.
                EF-05 е най гаднатагума която съм карал.Става само за твърдо-чакъл,каманак и прочее.Свършва бързо.На кал побутваш доста, а на трева просто не разбираш как вече си долу.
                Предните EF-06,08 стават!
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  момчета на състезанието бях с дънлоп 756 втора употреба но почти неупотребявана даже и Гълъбин я хареса което значи мноого.Този модел се оказа много добър и супер износоустойчив разработен е специялно за световното след консултации с много пилоти пише че най много се употребявал от тимовете в БГ обаче никой май не кара с него доколкото разбрах внася се и се използва 752 най вече .С такава също съм карал но 756 е и по за твърдо и мисля че ще издържи бая повече А ТВА МАЙ е супер важно като се има предвид цената им

                  Коментар


                  • #10
                    Здравейте, значи имам въпрос за задна гума....мойта е зела дала вече и трябва да си купя нова...обаче се двуомя....в момента съм с МИТАС 18'' Е-09 тя е по скоро ендуро гума обаче аз моторчето си го карам и по асфалта бая... ходя си на работа и т.н. ама с нея си бръмча и в гората и съм ок...та се чудя ако си взема С-10 или С-16 дали ще я изям много бързо по асфалта....ако някой има опит нека сподели...в краен случай ако си намеря ще си взема пак Е-09...мерси
                    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                    Коментар


                    • #11
                      Ако мотора ти е под 20 к.с. гаранция че ще кара много с тия гуми
                      Ако е нещо от рода на CR-500 , тогава сори - няма гума която да изкара дълго при толко много коне.

                      това в кръга на шегата.

                      Сега малко по-сериозно: доколкото разбирам от гуми, а то не е много, С-10 и С-16 са гуми за мотокрос, не за асфалт. Ако обаче избора трябва да бъде между тези две гуми, смятам че по-добрия вариант е С-16, защото е за по-твърдо и съответно ще издържи по-дълго.
                      А тука пише някои работи: http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=54
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #12
                        твоята гума се казва С16 карал съм с такава YZ400F главно по асфалт и много твърдо и издържа бая бая време е накрая и грайфери взеха да хвърчат ама мотора си беше а и все още е бая як а и аз го карах малко по агресивничко по асфалта
                        сега ще пробвам тоя модел и на 125крос ,от шампионата по мотокрос много момчета взеха да я ползват тая гума за тренировки
                        Иначе ако ти се дават пари може би най подходящата гума за такова каране е МТ21 Раликросс на ПИРЕЛИ
                        Преди време бях взел такава чисто нова от мото бум за 160лв карах я сума ти време /имах КДХ/ тогава много яка гума и държи много но на асфалт и твърдо докато е нова държи и на малко по меко също доста добре накрая я продадох за 40лв на един дето я кара сума ти време и пак имаше бая грайфер

                        Коментар


                        • #13
                          Прегледах аз сайта на МИТАС....ясно че тези гуми са кросови обаче аз искам да си карам с тях и оф-роуд, та затова се двуомя дали да не си зема кросова...иначе моторетката е хонда ХR250 така и не намерих никъде точно колко коня е много се експлоатира с тия коне на тия моторетки всеки разправя различни работи...а аз искам да видя написано черно на бяло...та да считам че ше ми поизкара ако си сложа кросова...мерси
                          [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                          Коментар


                          • #14
                            твоята гума се казва С16 карал съм с такава YZ400F главно по асфалт и много твърдо и издържа бая бая време е накрая и грайфери взеха да хвърчат ама мотора си беше а и все още е бая як а и аз го карах малко по агресивничко по асфалта
                            сега ще пробвам тоя модел и на 125крос ,от шампионата по мотокрос много момчета взеха да я ползват тая гума за тренировки
                            Иначе ако ти се дават пари може би най подходящата гума за такова каране е МТ21 Раликросс на ПИРЕЛИ
                            Преди време бях взел такава чисто нова от мото бум за 160лв карах я сума ти време /имах КДХ/ тогава много яка гума и държи много но на асфалт и твърдо докато е нова държи и на малко по меко също доста добре накрая я продадох за 40лв на един дето я кара сума ти време и пак имаше бая грайфер

                            Коментар


                            • #15
                              Абе 160 кинта май малко много ще ми дойдат.....като че ли се ориентирам към С-16. Много Благодаря за споделения опит. Дано да има в наличност в Суходол...там ми е надеждата че иначе трябва да чакам един месец за поръчка. С оглед на условията лятото май повече по твърдо карам по чукарите така че се надявам да съм ок Мерси още веднъж.
                              [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X