Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    На ХР 600 100/100/ ще му е много малка.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: До: Гуми за мотоциклети

      Колеги в момента съм с предна метцелер 6 day extreme, но наближава време за смяна си мислех някаква митас да сложа, че ползвам отстъпки за гуми в Дианата, но примерно за твърдо към меко нещо такова да бъде. Кой модел на митас бихте ми бихте ми препоръчали ?
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • От: До: Гуми за мотоциклети

        Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
        Колеги в момента съм с предна метцелер 6 day extreme, но наближава време за смяна си мислех някаква митас да сложа, че ползвам отстъпки за гуми в Дианата, но примерно за твърдо към меко нещо такова да бъде. Кой модел на митас бихте ми бихте ми препоръчали ?

        Никой.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          Карал съм с преден Митас който много прилича на six days / metzeler и pirelli scrorpion и съм доста доволен от гумата , ако е добра и цента не се чуди. Не се сещам кой беше модела но ако не я откриеш ще проверя.


          .... дали пък не беше С19
          Последно редактирано от Краси; 24-09-10, 11:28.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Карал съм с преден Митас който много прилича на six days / metzeler и pirelli scrorpion и съм доста доволен от гумата , ако е добра и цента не се чуди. Не се сещам кой беше модела но ако не я откриеш ще проверя.


            .... дали пък не беше С19
            А спрямо споменатите марки имаше ли разлика в поведението си на пътя ?
            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
              А спрямо споменатите марки имаше ли разлика в поведението си на пътя ?
              Да, не мога да кажа че нямаше, но не чак така голяма, а и имайки в предвид цента за която я бях взел просто си беше супер.
              Ако искаш хубава предна гума за меко, която дори трудно се износва и на по-твърдо, това е мишелин MS3 , но си струва пари.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Колеги, някаква идея къде в София може да се видят и пипнат 120/90-17, 130/90-17, 5.00-17, 5.10-17 или нещо подобно ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  При Сашо Карчев в Суходол.

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Забравих да допълня - на разума цена, а Карчев няма срам от цени понякога, а и всеки път почва да обяснява как щял да приключва с тоя бизнес щото работел на загуба. Сигурно е голям алтруист, но аз не съм го забелязъл. Поради тази причина скоро не съм минавал покрай него, а и ми е далеч, пък по телефона малко трудно се върши работа с него.
                    Благодаря все пак за подсещането Колега, ще гледам да отскоча до там.

                    И да добавя, интересуват ме кросови гуми, или както им викаме "таралежки".
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      И един въпрос: Какво значи радиалната линия (жълта или червена) която е в единия край на протектора върху новите кросови/ендуро гуми ?

                      Извинявам се, ако въпроса ми е глупав, но до сега не съм получил никакъв отговор от никой.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Мисля че преди време на сайта на Mitas гледах такава таблица. Зелени, жълти и червени, за меки, средни и твърди трасета, но нямам спомени кой цвят какво е.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Купих комплект Метцелер МС 6,и след две излизания вече гледам че има няколко нацепени грайфера отзад.Мислех че ще изкара доста повече но май догодина пак ще се купува задна,надявам се поне да изкара сезона.Мотора е Kawasaki KLX300R не е чак толкова силен макар че има някой подобрения,карам почти 100% по черни пътища и пътеки.Старата задна беше голдън тайър,и макар че беше почти свършила нямаше накъсани грайфери.Бях се насочил към АС10 но тези бяха на далавера и за това ги взех с идеята че марката е гаранция за качество но май не е точно така.Другия път мисля да пробвам Motoz,да видим дали ще издържат повече.
                          Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            колеги, може ли да ми дадете савет каква задна гума да си взема предмино ще се кара 40/60 асфалт офроуд като под офроуд нямам предвид тежки преходи а предимно горски патечки и полянки благодаря предварително и се извинявам ако вапроса ми не е за тази тема

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Хубавата гума в никакъв случай не ти обещава дълги килиметри, по-скоро еднакво поведение в живота си
                              Иво Георгиев
                              Gworkshop

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
                                .Бях се насочил към АС10така..
                                Няма за какво да съжаляваш.Не са много стока.
                                Щом караш по камънаците и даваш повече газ на мотора всичко се търка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X