Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Гуми за мотоциклети

    Аз съм най-доволен от Бриджстоуните - съотношението цена/качество мисля е най-добро! Но ако купувате обърнете внимание да пише заветният надпис "made in Japan" защото на два пъти попадах на некви маде ин Хунгари и се оказаха големи дървета...

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Има ли толкова голямо значение страната производител? Марката не гарантира ли качеството?
      Последно редактирано от viki terzieva; 08-09-10, 09:47. Причина: "Има ли"

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        от "Made in Japan" и "Made in USA" по-високо НЕМА!!!
        A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от plamen_9 Преглед на мнение
          имали толкова голямо значение стряната производител марката не гарантира ли качеството
          Принципно, всички производители се тупат в гърдите, че няма значение къде е произведена гумата. Но практиката показва точно обратното
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Колеги,

            отчаяно търся истинския вносител на Максис за България. От Макея моторс се оказаха меко казано смотани, искам им модел на максис с моя размер, те ми предлагат Дънлоп, ама друг размер.

            Някой знае ли кой е официалният вносител, ако въобще има такъв?

            П.С. Модела дето търся е "M7314 Maxxcross EN Rear"
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Някой да продава все още Фортуни ? Или да знае от къде мога да си поръчам няколко броя? И ще паснат ли на KTM EXC ? Димитър беше писал някаде че идвали широки на неговото ЕХС 125,а доколкото знам шарнира отзад е еднакъв на 125 до 525 ?

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                Някой да продава все още Фортуни ? Или да знае от къде мога да си поръчам няколко броя? И ще паснат ли на KTM EXC ? Димитър беше писал някаде че идвали широки на неговото ЕХС 125,а доколкото знам шарнира отзад е еднакъв на 125 до 525 ?
                Не широки а високи. Ако веригата се поотпусне ще стане, но сега още не се е разпънала и настройката на задната гума е напред.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  И все пак къде може да се намери Фортуна?
                  Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Първоначално публикуван от rosen1914 Преглед на мнение
                    И все пак къде може да се намери Фортуна?

                    0897 856 650 - Мето се казва момчето.
                    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                      Колеги,

                      отчаяно търся истинския вносител на Максис за България. От Макея моторс се оказаха меко казано смотани, искам им модел на максис с моя размер, те ми предлагат Дънлоп, ама друг размер.

                      Някой знае ли кой е официалният вносител, ако въобще има такъв?

                      П.С. Модела дето търся е "M7314 Maxxcross EN Rear"
                      По спомени...
                      Явор-Vromos.com е единият вносител, а можеш и в Edi motocenter да погленеш. Ако помня правилно и на двете места имат дори и на склад повечето гуми. Иначе другото място което ми идва на ум е "Боряна груп". Прегледай раздела за кросови мотори и ще видиш няколко максиса. За съжаление в момента най-близката, като модел е "M7312", която мисля (без да съм 100% сигурен), че идва малко мека и е по-скоро за писта, отколкото за пътека.

                      P.S. Не помня да съм имал проблеми с Микея... Може просто нещо да си уцелил грешния момент - защо не опиташ пак? Иначе лично аз си харесвам Dunlop-ките и не се хвърлям много на Maxxis-ите, освен ако не са за MTB...
                      Последно редактирано от господин никой; 07-09-10, 08:49. Причина: P.S. добавка...

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                        По спомени...
                        Явор-Vromos.com е единият вносител, а можеш и в Edi motocenter да погленеш. Ако помня правилно и на двете места имат дори и на склад повечето гуми. Иначе другото място което ми идва на ум е "Боряна груп". Прегледай раздела за кросови мотори и ще видиш няколко максиса. За съжаление в момента най-близката, като модел е "M7312", която мисля (без да съм 100% сигурен), че идва малко мека и е по-скоро за писта, отколкото за пътека.

                        P.S. Не помня да съм имал проблеми с Микея... Може просто нещо да си уцелил грешния момент - защо не опиташ пак? Иначе лично аз си харесвам Dunlop-ките и не се хвърлям много на Maxxis-ите, освен ако не са за MTB...
                        Купих преди почти два месеца Мишелин М12ХС, сложих я и се оказа, че няколко спици са за смяна...от тогава търся спици за ДРЗ, които не стига, че са нестандартни, но и струват скромните 70 евро за 18 спици в Миркат. Поотделно не се и продават даже, но мисля до края на месеца да реша проблема, та да дам някой отзив за Мипелинката тук, макар че аз лично я купих на доверие след като прочетох на Митков мнението от тази тема
                        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Колеги, незнам дали тук е мястото да питам, но все пак карам xr 600 и в момента съм със задна гума размер 110/100/18
                          тЪ въпроса е мога ли да сложа размер 100/100/18 или 120/100/18 , защото има по добри оферти като цена и ако става какви са предимствта и недостатъците. Предварително благодаря.
                          Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                            Купих преди почти два месеца Мишелин М12ХС, сложих я и се оказа, че няколко спици са за смяна...от тогава търся спици за ДРЗ, които не стига, че са нестандартни, но и струват скромните 70 евро за 18 спици в Миркат. Поотделно не се и продават даже, но мисля до края на месеца да реша проблема, та да дам някой отзив за Мипелинката тук, макар че аз лично я купих на доверие след като прочетох на Митков мнението от тази тема
                            Добрите спици са с висока цена - факт е, че каплите ти понасят голяма част от натоварването (да не кажа най-голямата) и лично аз с точно това избягвам да си правя експерименти! Освен всичко всяка фирма си има своя дължина, наклон и форма на нипелите... Нали се сещаш, какво означава това? Че вече те държат за мартинките! Приготви си 70 евро и си свиркай, защото цената не е въобще висока!

                            P.S. от мотор до мотор има бая разлика - на Митков може да му е удобна гумата заради петдесет неща - вида почва, теглото му, теглото на мотора и не на последно място - начина по който кара. Когато четеш за определени гуми винаги мисли и за това, че всеки има свой начин на каране и разбира се кара по своите пътеки!
                            P.P.S. между другото - всеки път преди да изляза проверявам спиците! Да ти стане навик и на теб иначе няма кой да те спасява. Не искам да ти казвам, как съм мъкнал MTX-а десет километра с блокирала задна гума! А той е доста по-лек!
                            Последно редактирано от господин никой; 08-09-10, 09:31. Причина: P.S. добавка... P.P.S. добавка...

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                              Купих преди почти два месеца Мишелин М12ХС, сложих я и се оказа, че няколко спици са за смяна...от тогава търся спици за ДРЗ, които не стига, че са нестандартни, но и струват скромните 70 евро за 18 спици в Миркат. Поотделно не се и продават даже, но мисля до края на месеца да реша проблема, та да дам някой отзив за Мипелинката тук, макар че аз лично я купих на доверие след като прочетох на Митков мнението от тази тема
                              Разни модели спици и нипли се продават на парче по магазините, защо не си купиш на бройка като не ти се дават 70 евро?
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Колеги, незнам дали тук е мястото да питам, но все пак карам xr 600 и в момента съм със задна гума размер 110/100/18
                                тЪ въпроса е мога ли да сложа размер 100/100/18 или 120/100/18 , защото има по-добри оферти като цена и ако става какви са предимствта и недостатъците. Предварително благодаря.
                                Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X