Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокирали колове на КХ450Ф-2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Блокирали колове на КХ450Ф-2008

    Зравейте на всички! Колеги проблема е следния с тази КАЯБА ,след карадко каране(от 5 месеца нее каран) два скока три трапеца и излизане от едно дере предницата се напомпа здраво и в момента има ход 3,4 см пробвах с бочетата за изпускане ,но ефкт нулев.Сменял съм и маслото есента заедно със семерингите!Ако някой има идей нека сподели,благодаря предварително!
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

  • #2
    От: Блокирали колове на КХ450Ф-2008

    Проблема е решен!Ключ на темата!
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: Блокирали колове на КХ450Ф-2008

      Нека не слагаме ключ.Кажи ако е удобно какъв беше проблема,нека и друг се възползва от твоя опит ако закъса.

      Коментар


      • #4
        От: Блокирали колове на КХ450Ф-2008

        Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
        Нека не слагаме ключ.Кажи ако е удобно какъв беше проблема,нека и друг се възползва от твоя опит ако закъса.
        Проблема лесно се решава ,стига да знаеш как действа тази предница и имаш излишни 590лв за кол.В момента ,тъй като аз още не съм я направил ,защото не ми се дават толкова пари ще пиша когато я тествам за да не излезне ,че съм писъл глупости! Меду другото добре ,че се включи съфорумник(Даката от плевен),че още щях да се чудя и мая а и още десетина майстори от Пловдив.Загатвам само ,че този проблем може да сполети всички с т.нар "твин чамбър" /шова/ или "аер оил сепарате систем" /каяба/ без значение дали мотора е стар или нов!
        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

        Коментар


        • #5
          От: Блокирали колове на КХ450Ф-2008

          Благодаря за информацията.Пиши като има решение,ще бъде полезно на някой.

          Коментар


          • #6
            От: Блокирали колове на КХ450Ф-2008

            Проблема се крие в едни ка маншети,но много е дълго за писане. Ако някой има проблема нека пише на лично или 0899676685
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X