Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър жичкаджия и изправяне на джанта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър жичкаджия и изправяне на джанта

    Пак привет от мене
    Не знам дали е за хвалба ама най-накрая си купих моторче

    Малко е сбирток ама си ми харесва. Като цяло е Бета Алпин 200 2001г. 4такта 5 скорости. За съжаление някой преди мене се е срешнал челно с нещо и предницата му е от Сузуки, май , но назад всичко си му е неговото.

    Проблемът е че кат са сложили другата предница са разкарали таблото, сменили са маската с такава с 2 лунички и назад са му изпонарязали жиците за стоповете и задните габарити, щот не са им трябвали явно. Самата инсталация си седи кат гледам, копчетата и стъкларията си е там, ама представлява една плетеница от кабели, която аз лично май не мога да разплета за да ги навържа та да светнат

    Та молбата ми е, ако някой знае добър жичкаджия в София, на който да му се отдават подобни свободните съчинения по картинка, да ми напише телефон или адрес за връзка та да ида при него

    Другия въпрос ми е и отправена "благодарност" към поддържащата Цариградско шосе община, защото още докато си докарвах тротинетката от Стара загора в София, на моста на Горубляне, се набих в една меко казано дупка (чист капан за слонове, падне ли вътре няма излизане) и да чукна на дърво не можах да се пребия, ама борда на задната джанта се сгъна много яко от едната страна

    Та вторият въпрос ми е има ли някъде из София машина за изправяне на джанти, или с чука и вълшебната думичка да се пробвам да я изправям.

    х10 за който помогне

  • #2
    До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

    Кавото и да ти казват само НЕ ХОДИ при Боби от младост с електрониките /до аско деница/.
    Както и МОТО БУМ /до овча купел/ - не си оствяй там мотора в никакъв случай!!
    Лични впечатления и опит!

    Коментар


    • #3
      До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

      Аз пък си мислех че сервиза на "Кирил и Методий" зад пазара "Георги Кирков" е най - зле

      3 пъти си бутах предишната тротинетка до там, 3 пъти я разглабяха и ми зимаха стотинките, а най-накрая сам установих, че му се е изронил зъба на лулата на свеща и прекъсва.

      Та до тука знам 3ма при които да не ходя кажете къде да ида

      Някой знае ли, преживяват ли се цените в сервиза на Еди моторс на околовръсното, че нали там ушким е представителството на Бета ?
      Впечатленията ми още докато си търсех тротинетка, са че свалят по 2 кожи, ама за сервиза нямам никакви впечатления

      х10 за отговора

      Коментар


      • #4
        До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

        Ма какво има там, отрязани са жиците на лампите и толкова ли? Дай да ги видим ако искаш другата седмица, ма да знаеш че нямам и гараж. Може само да цвърчим полека на тротуара зад къщи и да псуваме. Тва с много голяма вещина.

        Коментар


        • #5
          До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

          Може само да цвърчим полека на тротуара зад къщи и да псуваме. Тва с много голяма вещина
          Хихи

          Баш така изглеждах съботно му по икиндия, с мултицет в ръка и без никва вещина

          Значи нарязани са кабелите. До задните светлини стига някакъв ток който е захранвал едни диоди. До тук добре, ама никакъв ток не се появява по коят и да е от останалите жици кат натисна крачната спирачка (за ръчната въобще не споменавам защото там където е било таблото сега има кълбо от кабели). Отпред свети само едната луничка и не мога да намеря изхода за габарита .
          Идеята ми е да намеря кабелите които са за преден/заден габарит, светлини и спирачка и да ги навържа, за да мога да си го пререгистрирам на мое име, че иначе ще изпокапят от смях КАТаджиите, а другите излишни кабели да ги изтегля и разкарам, че да не ми се моткат.
          Имам и книжката за поддръжка на моторетката където си има цял раздел със схеми и цветовете на кабелите по инсталацията ама кат не му разбирам ме е шубе да се развихря с резачките .

          От кой квартал си Аз съм от "Борово" зад Мотопистата

          П.П. Впрочем казаха ми, че някъде около отбивката за Горна баня на околовръсното изправяли машинно джанти, ама информацията е проверена само за автомобилни, някой да знае дали изправят и на мотори, че и тва трябва да оправям.

          Коментар


          • #6
            До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

            Да, там е сервиза на Голди. От тоя форум. Не мисля че има проблеми с мотоциклетните.
            Мене ако питаш - зависи колко и как е смачкана.
            Малко над Радиото, при кръчмата Под липите. Ммм ... май вече всичко за тока ми е тука, така че ще трябва да го преборим.
            Как бе, тва в попържането квото и да става, сме крайно вещи! Ако нещо - ще викнем хора и пак ше им преброим роднините, хич може ли ...

            Коментар


            • #7
              До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

              Да точно за Голди ставаше дума.
              Благодаря х10 за инфото.
              Щом оправят и за моторетки джанти, значи само трябва да проверя до кога работят, че съм до 17:30 на работа и да ида
              Иначе на джантата левият ръб е сгънат нагоре и се е отлепил около пръст от гумата, не мисля че е непоправимо щом централното ребро не е засегнато.

              За жичките, кат си свободен прати едно ЛС да се уговорим, ако може да ги разплетем ще е супер.

              П.П. Ако не мога да получавам ЛСта както и не мога да пращам, щото съм новак във форума, клипни на 0884 088 000 - Стоян

              Коментар


              • #8
                До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

                За Стефан
                Срам не срам ама ти загубих телефона, дет ми го даде
                Обърнах всичко у нас, ама щот правя ремонт в момвнта и е се едно че бомба е паднала, не мога да се сетя къде го записах

                Извинявай можеш ли пак да ми клипнеш и тоя път си го записвам и закачам с пирон за стената та да не го погубя пак

                х10 предварително и извинявай че пак те занимавам

                Коментар


                • #9
                  До: Добър жичкаджия и изправяне на джанта

                  Съболезнования!) И аз съм правил ремонт, мани ...(((
                  0877-15-52-75

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X