Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изкривен преден кол???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изкривен преден кол???

    Хора единият кол на моето DT125 е изкривен (това е в долната част където свършва гуменият маншон) така съм купил мотора незнам как е блъскан или как е станало, но само единият от коловете (левият) е огънат леко назад при каране се усеща теглене на лявата страна гледах другият но той си е здрав и прав.
    Можели да се оправи това някак или ще трябва нов?
    Горе-долу какви пари ще струва ако може да се направи?

  • #2
    От: Изкривен преден кол???

    В Перник има един майстор, който се занимава с изправяне на колове. Мога да ти дам координатите на лични.

    Коментар


    • #3
      От: Изкривен преден кол???

      Добре пусни ми координатите му на лично да видя какво може да се направи.

      Коментар


      • #4
        От: Изкривен преден кол???

        Само дето не можеш да получаваш лични май. Дай имейл.

        Коментар


        • #5
          От: Изкривен преден кол???

          Първоначално публикуван от marto_c Преглед на мнение
          Хора единият кол на моето DT125 е изкривен (това е в долната част където свършва гуменият маншон) така съм купил мотора незнам как е блъскан или как е станало, но само единият от коловете (левият) е огънат леко назад при каране се усеща теглене на лявата страна гледах другият но той си е здрав и прав.
          Можели да се оправи това някак или ще трябва нов?
          Горе-долу какви пари ще струва ако може да се направи?
          Преди години и на мен ми се беше изкривил единия кол от удар с кола.Тогава един стругар го изправи за не повече от 20 минути и за 5 лева.Ефекта беше повече от отличен дори не личеше от къде бе крив.Спомням си че го закрепи на струга и след като видя къде бе кривото го натискаше с нещо,но това вече не си спомням как точно се получи.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #6
            От: Изкривен преден кол???

            marto_c@abv.bg Ще поразпитам още някой друг и ще проверя какви пари вървят втора ръка и ако се нямери нещо ще го подменя.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X