Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на двигател с по-мощен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на двигател с по-мощен

    Здравейте колеги един приятел има 125 кубиково ендуро и мисли да слага 250 кубиков двигател дали ще издържи рамата и възможно ли е да я подсили мотора е малко старичък ако искате снимки кажете и ще кажа

  • #2
    От: Смяна на двигател с по-мощен

    Кажи какъв е мотора коя година е от какъв мотор ще е новия двигател.

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на двигател с по-мощен

      мотора е cagiva elepfant 1984 а новия двигател какъвто намеря само да е повече кубици че 125 ми е слабичък

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на двигател с по-мощен

        В Технотест ще ти изпият мозъка. Трябва да донесеш вода от девет кладенеца, за да докажеш че тая рама и тия спирачки могат да го понесат. Ако наистина могат.

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на двигател с по-мощен

          Що се хвърляш в скъпо струващи продукции? Толкова ли е перфектна тая рама и тая ходова част? И толкова ли е прецакан двигателя?

          Като си отговориш на горните въпроси и прегледаш пазара за разликите в цените между твоя и желания мотоциклет пак ще си говорим. Вземи впредвид и това, че смяната на двигателя няма да вдигне цената на твоя мотор никак.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на двигател с по-мощен

            Колегата Нешев го е казал много точно-'скъпо струващи продукции'!Продаи каквото мойеш на части,сабери лев и си купи нешто читаво.

            Коментар


            • #7
              От: Смяна на двигател с по-мощен

              Съгласен съм с колегите събери пари за нещо по-добро не си струва да са занимаваш с размяна на двигатели и скъпи части.И дори да сложиш двигател с по-голяма кубатура на тази рамка от 84 няма да издържи много дълго без подсилване и смяна на други части като спирачки амортисйори и тн. Щом мотора ти е с двигател 125 кубика това означава че рамката ти е направена специално за 125 кубиков двигател.

              Коментар


              • #8
                От: Смяна на двигател с по-мощен

                Аз така мисля, най добре е него да си купи 250 фабрично направен не ти да сглобяваш и постоянно да правиш ремонти, продай си го и си купи друг!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X