Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на гума в полеви условия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на гума в полеви условия

    Колеги,
    Моля всеки да разкаже какъв опит има със смяната на гуми в гори, полета и далече от цивилизацията. Също така със средства като крик от кола, камъни, трупчета, тухли и т.н.
    Благодаря.
    Поздрави

  • #2
    От: Смяна на гума в полеви условия

    Прибирам се веднага няма смисъл да се мъча по чукарите.Папионите позволяват това.
    Най-добре карайте с мусове не мислите за спукани гуми.
    КТМ 400 EXC

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на гума в полеви условия

      Аз рядко ходя в гората но винаги си нося един от онези спейчета за гуми,дори веднъж ми помогна да се прибера без да хвърлям гумата после (папионите позволяват да се прибереш но от гумата ти после нищо не става,да не говорим че вероятноста да си повредиш и каплата е доста голяма)
      а с подръчни средстава като трупчета,тухли,камъни и прочие не съм чувал да се сменя гума все още

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на гума в полеви условия

        Тия спрейчета вършат толкова работа колкото да си залепиш гумата с дъвка. Истината е 2 щанги и една вътрешна гума в чантичката, или лепенки и помпа.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на гума в полеви условия

          На единия мотор имам щанги, лепило и компресорче, а за по-дълъг път и резервни гуми.
          На другия - в раницата спрей, вътрешните гуми 4мм и молитва

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на гума в полеви условия

            Само и единствено на спрейове разчитам в такива ситуации,доста пъти са ме измъквали и нито веднъж не са ме предавали тия спрейчета ... стигал съм до 4-5 излизания с спрейвана гума,сигурно още щеше да държи,просто не най-накрая ме отпусна мързела и реших да я сменя..

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X