Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малко тъп и странен въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • малко тъп и странен въпрос

    от къде си купувате болтове когато се наложи да сменяте оригиналните....

    обиколих сигурно 4-5 магазина + практикер и бриколаж
    и все има калпави болтове от некъв метал който дори не е стомана

    да не говорим че никъде не видях болтове със шестограмна глава или еврейска звезда

  • #2
    НА ЪГЪЛА НА РАКОВСКА И СЛИВНИЦА
    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
    0884837709
    0878383528

    Коментар


    • #3
      на кой ъгъл
      нещо номер няма ли

      Коментар


      • #4
        В Пловдив има един магази "Евроболт",верно малко по скъпичко е , но има от пиле мляко, и от разлицни стомани.Ще питам има ли такъв и в София, и ще ти пиша.Ако пък са за някакви спец. болтове с шлици като шпилки или др. имам човек в Г. Оряховица .Пращам ги там.
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • #5
          ми обикновени болтове но просто да са от качествена стомана (там от 7.2 нагоре май)

          иначе тея по магазините са макаронени общо взето къде са 5.8

          Коментар


          • #6
            На раковска и сливница има всякакви болтове но цените им са свински. Кило болтове излиза колкото кило злато. Има алтернативен вариант. До люлин има един магазин ULMER. Там има почти всичко. Трудно ми е да обяснавам къде точно е затова ето тел. 9259951
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              На пиротска има няколко магазина ако знаеш каде се намира магазин ЕНДУРО та тръгваш от него вав двете посоки по трамвая на не повече от четири преки има поне три такива магазина вав единия можеш даси купиш и неръждаеми такива но те са атски скъпи за един чопър пазарувах от тях за едно пликче около кило ми взеха 80 пв .Разходи се там на околу и ще намериш това което ти трябва аз от там си пазарувам намирал съм със якост до 12;9 включително и със ситни резби

              Коментар


              • #8
                На Пиротска има един магазин за крепежни елементи ... и от пиле мляко

                Намира се между пресечката с ул. Одрин и магазин Ендуро
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • #9
                  Не знам как работи търсачката на тоя сайт, бях писал и адреса и телефона на магазин за високояк крепеж.
                  На Сливница и Раковска са два магазина, на ъглите на левият тротуар на Раковска ако караш от центъра към края. Т.е. към №1.
                  В просташките държави кофа гайти и болтове от БМВ струва 10 долара. Ама ние сме напреднали, колкото и капаро да оставиш в някоя морга нищо няма да се случи. Отсреща на сергията има по-лъскави, в пликче, и истински от китайско. Идиоти.

                  Коментар


                  • #10
                    http://www.offroad-bulgaria.com/view...F0%E5%EF%E5%E6

                    Коментар


                    • #11
                      благодаря много на всички за отговорите и полезната инфомация

                      Коментар


                      • #12
                        аз ползвам на вюрт болтовете
                        за сега вършат работа

                        Коментар


                        • #13
                          От ULMER. Много качествени болтове на много добри цени. От сливница и раковска си копувам само разни болтове с нестандартни резби. Копувал съм си и от Пиротска и там са ОК.

                          Коментар


                          • #14
                            Офиса и склада на ВЮРТ е в Бизнес Парка в Младост 4. И там има доста инетерсни работи... само дето съм им загубил телефона, но трябва да го има някъде из необятния Интернет.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X