Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на гардове ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Монтаж на гардове ???

    Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
    И вчера бях в балкана Джарта и днес също явно не ходим на едни и същи места .Ти си пистов състезател ,а аз ходя по пътеките
    Да бе пуснахме се през Ясеново и се качихме през Енина.Ти на това писта ли му викаш.И още колко по нашта страна.Таман пускам снимки ама няма много снимано щото аз се сещам все когато момента е минал.

    Коментар


    • #17
      До: Монтаж на гардове ???

      Абе и аз днес като минавах по Енинската пътека гледам имаше пресни следи , значи са били ваши.Значи слизаш по нашия край ама не се сети да звънеш
      Стефан Дянков

      Коментар


      • #18
        До: Монтаж на гардове ???

        Като отидох да си взема гардовете се оказа че този модел е изцяло от PVC и съответно ги отказах, хората доста лошо ме изгледаха но пък за друг път ще си знаят по точно да си приемат поръчката и добре че не бях оставил капаро. Днес чакам доставка от МОТОШОП1-Пловдив на тези гардове http://mail44.abv.bg/app/servlet/bg....4209281322.jpg с включен монтажен комплект, цената им е 140лв. за сравнение ще ви дам г-н Сашо Карчев (Суходол),който ми поиска 200лв за същите.
        Благодаря на всички колеги които се отзоваха по темата надявам се че тези мнения ще свършат работа на някой друг колега.
        [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

        Коментар


        • #19
          До: Монтаж на гардове ???

          Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
          Като отидох да си взема гардовете се оказа че този модел е изцяло от PVC и съответно ги отказах, хората доста лошо ме изгледаха но пък за друг път ще си знаят по точно да си приемат поръчката и добре че не бях оставил капаро. Днес чакам доставка от МОТОШОП1-Пловдив на тези гардове http://mail44.abv.bg/app/servlet/bg....4209281322.jpg с включен монтажен комплект, цената им е 140лв. за сравнение ще ви дам г-н Сашо Карчев (Суходол),който ми поиска 200лв за същите.
          Благодаря на всички колеги които се отзоваха по темата надявам се че тези мнения ще свършат работа на някой друг колега.
          Я дай инфо за тоя мотошоп- къде се намира и качи снимката, че така не се отваря/това ти е пощата на линка/.
          Борислав Русенов - 0889593977

          Коментар


          • #20
            До: Монтаж на гардове ???

            На моя приятел Тончо може да се вярва със сигурност поне за едно...по-евтино не можете ги намери, той е като бабичките на женския пазар......
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #21
              До: Монтаж на гардове ???

              Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
              На моя приятел Тончо може да се вярва със сигурност поне за едно...по-евтино не можете ги намери, той е като бабичките на женския пазар......

              Ето линк директно от сайтаhttp://www.motoshop1.com/product_inf...109588c33b8144 там са 100лв. + 40 монтажен комплект !
              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

              Коментар


              • #22
                До: Монтаж на гардове ???

                Купувал съм от този сайт и съм доволен
                [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                [/URL]

                Коментар


                • #23
                  До: Монтаж на гардове ???

                  Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
                  Купувал съм от този сайт и съм доволен
                  аз също имат готини неща и не са много скъпи
                  CRF - Contingency Reaction Force

                  Коментар


                  • #24
                    До: Монтаж на гардове ???

                    Първоначално публикуван от pepi_honda Преглед на мнение
                    аз също имат готини неща и не са много скъпи
                    Дай повече информация. Сигурен съм,че и на други им е интересно какво предлагаш
                    [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                    [/URL]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Монтаж на гардове ???

                      колега нещо не си ме разбрал аз не предлагам нищо просто казвам ,че и аз съм си купувал от там и ,че имат готини неща
                      CRF - Contingency Reaction Force

                      Коментар


                      • #26
                        До: Монтаж на гардове ???

                        Първоначално публикуван от pepi_honda Преглед на мнение
                        колега нещо не си ме разбрал аз не предлагам нищо просто казвам ,че и аз съм си купувал от там и ,че имат готини неща
                        Ми дааа, а пък ако започнеш да ползваш главни букви и препинателни знаци като пишеш, пак няма всички да те разбират, ама съм сигурен че ще ти разбират повече от сега!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #27
                          До: Монтаж на гардове ???

                          това е друг много изгоден вариант на много прилична цена
                          100% копие на по известните в БГ EGO
                          много красиви и много здрави
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #28
                            До: Монтаж на гардове ???

                            Мда найстина са много арни .А на каква цена идвад в БГ?
                            Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                            Gas Gas EC 200

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X