Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГТП за регстрирани ендура

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГТП за регстрирани ендура

    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
    ники! оправи малко правописа,братче и се информирай колкото може повече преди да питаш. решението ти е много просто-монтираш всичко, което е необходимо за да минеш ГТП-то както изисква закона, а после спокойно ги демонтираш и привеждаш машината за каране в гората. някои неща са необходимо зло и всеки има своята отговорност да се оправя с него. не е невъзможно! пускам снимка напосоки, само за идеята:
    Какво означава 280 мм? диаметър или обща дължина? Зъболекарско огледалце е достатъчно, за се докаже, го има. Евтин китайски светодиоден показател, фар, стоп, клаксон и си ОК. А за ендуро емного трудно да се смени инсталацията с такава за всички осветителни и сигнализационни тела.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: ГТП за регстрирани ендура

      Мен са ме връщали от регистрация в КАТ заради липса на огледало.
      Ако е горско ендуро може да си без мигачи, ама стопа си е много полезен! Не само за пред КАТ / ГТП ами чисто практически! Даже и в гората!!!

      Коментар


      • #18
        От: ГТП за регстрирани ендура

        Същото ще кажа и аз за огледалата.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fov-trail.jpg
Прегледи:2
Размер:24.8 КБ
ID:5810037

        Нямам идея дали се минава технически преглед, че мотора съм го взел нов септември месец, но работят доста добре и на пътя и през поляните.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X