Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизи,майстори и резервни части!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Сервизи,майстори и резервни части!

    Любо. София. Захарна фабрика. В бившия сервиз на Волга срещу общината. Ползвам го от 3-4 години за много неща! Не са му сила жичкаджийските проблеми, но в механичните занимавки няма равен! 0876587058. Ако се сметне, че е някакъв вид реклама - изтрийте координатите му...знам ли и аз...
    Последно редактирано от forry; 14-05-19, 12:24.
    Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
    Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
    Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

    Коментар


    • #47
      От: Сервизи,майстори и резервни части!

      Първоначално публикуван от forry Преглед на мнение
      Любо. София. Захарна фабрика. В бившия сервиз на Волга срещу общината. Ползвам го от 3-4 години за много неща! Не са му сила жичкаджийските проблеми, но в механичните занимавки няма равен! 0876587058. Ако се сметне, че е някакъв вид реклама - изтрийте координатите му...знам ли и аз...
      амиии добре и благодаря. аз май имам нужад само от проверка и гресиране ама знам ли? утре ще го потърся. кога работи, или не може да се казва?...

      Коментар


      • #48
        От: Сервизи,майстори и резервни части!

        Па нали има писан телефон бре. ЗвЪнни му!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #49
          От: Сервизи,майстори и резервни части!

          Любо, обикновено работи от 8 докъм 16-17 ч в работни дни. (Естествено, има и изключения! Снощи ми е правил колата до 2 посред нощ, че за тази сутрин ми трябваше!). В събота също работи. В неделите ако има нещо за довършване, или има уговорка с някого и не пътува някъде пак може да го намерите в сервиза. По принцип ползвайте телефона за връзка и уговорка. Моторист и изключителен пич е! И за да няма нотки на съмнение държа да уточня, че нямам нищо общо с него! Просто съм му клиент, попаднал по линия на препоръка от приятел преди 3-4 години! От тогава го ползвам за ремонти и поддръжка и на колите и на моторите ми!
          Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
          Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
          Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

          Коментар


          • #50
            От: Сервизи,майстори и резервни части!

            точно така. FORRY-МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА! отидох, намерих го и поговорихме, прегледа машината и ми даде необходимият съвет. даже имаше и рожден ден на 15-ти. в момента пробвам това, което ми е казал и после ще видим.

            Коментар


            • #51
              От: Сервизи,майстори и резервни части!

              На мен на Фори човека, логистично, ми дойде далече и попаднах на едни момечета ето тук: https://goo.gl/maps/sRg218bJXHFP5dQG8 това е една пряка на бул. Климент Охридски, след частното училище в ляво, посока Витоша. Бяха отзивчиви и ангажирани, но предвид елементарния ми проблем не мога да ги преценя колко са надеждни за по-сериозни неща. Имаше доста мотори, някои от които разхвърляни на болтчета...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X