Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Симсон стънт бар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Симсон стънт бар

    преден пиньон с 11 12 зъба шлайфане цилиндър нов ауспух това дали ще увеличи конете на мотора ??

    Коментар


    • #17
      От: Симсон стънт бар

      Първо, ако тръгнеш да даваш пари за този симсон ще е по-добре да го продадеш и за 200 лева се намират добри цз-та, мз-та, като аз бих гледах мз. Просто не се занимавай с глупости това е симсон и е направен да ходиш до магазина, здрави машини са, но даваш пари в бездънна каса.

      Коментар


      • #18
        От: Симсон стънт бар

        Така е но не мога да изкарам книжка за МЗ щото той е 150 кубика затова съм се спрял на Симсон.

        Коментар


        • #19
          От: Симсон стънт бар

          Хора не се обиждайте но не ми губете времето събирал съм 3 години пари за тоя мотор вече съм го купил няма на къде ще има още доста годинки да почакам докато събера за друг така че, без коментари от рода махай го тоя симсон или купи си po хубав не мога да си купя друг така че, тоя мотор ще го карам сигорно доста годинки още

          Коментар


          • #20
            От: Симсон стънт бар

            Демек последователно всеки един от тях трябва да стане резачка ?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Симсон стънт бар

              Гледах на живо страшно изпълнение със Симсон. Някакъв бивш шампион беше, от Полша мисля че. Ето една снимка, малко грозна, но единствената, която имам:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01730.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5604761
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • #22
                От: Симсон стънт бар

                ето и от мен нещо не знам кой е тоя ама изглежда добър Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Simson_Wheelie_Combo.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5604781

                Коментар


                • #23
                  От: Симсон стънт бар

                  Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                  Гледах на живо страшно изпълнение със Симсон. Някакъв бивш шампион беше, от Полша мисля че. Ето една снимка, малко грозна, но единствената, която имам:

                  [ATTACH=CONFIG]732523[/ATTACH]
                  Катерицата. Мисля Мокуш му беше заглавието. При него връткането на тротинетката не идваше толкова от мощноста на двигателя колкото от играта с центъра на тежеста и положението на тялото.
                  42

                  Коментар


                  • #24
                    От: Симсон стънт бар

                    Катерицата. Мисля Мокуш му беше заглавието
                    Точно Мокуш (катерицата) му бе прякора. Поляк мисля. Не писах, понеже го бъркам с един стънт-ър, който гледах в Пловдив на панаира.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X