Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкрасяване на ендуро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разкрасяване на ендуро?

    Дойде ми идеята да си направя мотора по- привликателен, та имам кмх 125 и мисля, че ако му сменя маската и маншоните на предния амортисиор ще стане по красив, дайде по- евтини идеи ако може

  • #2
    От: Разкрасяване на ендуро?

    Извинявай колега ама темата е доста безмислена, или поне е формулирана така че да бъде безмислена.
    Какво значи "по привлекателен"? По привлекателен за кого? На някой хора им харесват маски с фарчета тип "лунички" а на мен тия маски са ми супер отвратителни. А сега де? Ако си сложиш лунички мотора по привлекатален ли ще бъде или не?
    Да беше пуснал барем една снимка да видим за какво става въпрос. Пък все някой ще даде идея. Иначе си е празно тракане по клавиатурите, ако въобще някой обърне внимание....

    Коментар


    • #3
      От: Разкрасяване на ендуро?

      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      Извинявай колега ама темата е доста безмислена, или поне е формулирана така че да бъде безмислена.
      Какво значи "по привлекателен"? По привлекателен за кого? На някой хора им харесват маски с фарчета тип "лунички" а на мен тия маски са ми супер отвратителни. А сега де? Ако си сложиш лунички мотора по привлекатален ли ще бъде или не?
      Да беше пуснал барем една снимка да видим за какво става въпрос. Пък все някой ще даде идея. Иначе си е празно тракане по клавиатурите, ако въобще някой обърне внимание....
      +1
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #4
        От: Разкрасяване на ендуро?

        Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
        Извинявай колега ама темата е доста безмислена, или поне е формулирана така че да бъде безмислена.
        Какво значи "по привлекателен"? По привлекателен за кого? На някой хора им харесват маски с фарчета тип "лунички" а на мен тия маски са ми супер отвратителни. А сега де? Ако си сложиш лунички мотора по привлекатален ли ще бъде или не?
        Да беше пуснал барем една снимка да видим за какво става въпрос. Пък все някой ще даде идея. Иначе си е празно тракане по клавиатурите, ако въобще някой обърне внимание....
        +1
        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X