Обява

Свий
Няма добавени обяви.

номер за маската на кросов мотор .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • номер за маската на кросов мотор .

    от къде мога да намеря номер за маската търсих из нета ама не можах да намеря нищо .
    Прикачени файлове

  • #2
    От: номер за маската на кросов мотор .

    Никой ли не знае ?

    Коментар


    • #3
      От: номер за маската на кросов мотор .

      Колега пълно е с хора дето правят лепенки как не си открил не знам.Даже и тука в форума има доста информация по въпроса.
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        От: номер за маската на кросов мотор .

        Този номер има спонсорско лого, което ще рече, че е състезателен. Отиди на някое състезание и ще ти дадат.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: номер за маската на кросов мотор .

          На мен ми направиха такъв номер в една рекламна агенция и съм много доволен свършиха си работата перфектно и не взимат кой знае какви пари.Затова най-добре свали пластмасите на който искаш номер и ги занеси в някоя рекламна агенция в твоя град.Мисля,че няма да те върнат а поръчката ще е изпълнена до 2-3 дена.
          Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

          Коментар


          • #6
            От: номер за маската на кросов мотор .

            Не знам къде има рекламна агенция в моя област. Намирам се в бургаския край ако някой знае да ми обясни къде има рекламна агенция

            Коментар


            • #7
              От: номер за маската на кросов мотор .

              Колко си в Бургаския край? Твърде обобщено е. Някой ще ти говори за рекламна агенция в гр. Бургас, а ти ще си живееш кротко в Сунгурларе или Карнобат и пак ще питаш. По ника ти във форума и въпросите който задаваш разбирам че е най-добре да питаш вашите къде има рекламна агенция в твоето населено място. Или наааааай-трудното нещо което можеш да направиш е да напишеш в гугъл "рекламна агенция в град Х" където на мястото на Х написваш името на твоя град. Успех!
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X