Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Yamaha WR 426f 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за Yamaha WR 426f 2002

    Здравейте,искам да попитам за няколко съвета относно мотора защото го ремонтирам в момента.Първо ще цепя двигателя заради изронена зъбчатка на 5-та скорост и един семеринг и искам да попитам дали е нужно да шлайфам цилиндъра и да сменям буталото без да е имало някакъв проблем и ако може да ми препоръчате някои сайт или магазин за части където са на сносни цени и са оригинални частите защото ще сменям доста части.Благодаря предварително!

  • #2
    От: Части за Yamaha WR 426f 2002

    Не е нужно да сменяш/ремонтираш здрави неща. За части друг да каже, засега още нищо не съм купувал.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • #3
      От: Части за Yamaha WR 426f 2002

      Цилиндъра не се шлайфа, той е с никасилово покритие,а относно буталото дай една снимка да видиме дали е за смяна и само за сегменти.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #4
        От: Части за Yamaha WR 426f 2002

        Колега за частите всички искат оригинални части ама да са така по-евтинки ако може е няма как.Или са оригинални или са евтини избираш сам.А относно цилиндъра ако си решил да сменяш бутало и тн. за да си сигурен от поглед и от снимка не става.Трябва като се свали да се замери как е износен и колко а това се прави само с необходимите инструменти и умения.Ако не е много зле минаваш с един хонинг и бутало по размер и си караш.
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • #5
          Още не е отворен двигателя като ме викне майстора ще кача снимки.

          Ако може да дадете някой сайт или някакви координати за частите(за оригинални качествени) ще съм много благодарен.
          Последно редактирано от Chinela; 10-01-13, 06:28.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X