Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

    Като мх лекенките,някъде го водят винил,а другаде пвц фолио. Искам да го използвам като защита на пласмасите.

  • #2
    От: Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

    На КТМ-а си правих от обикновено дето е за реклами,ама го слагах на 2-3 ката едно върху друго не държи като тези дето се продават специално за мотори ,но е вариант. Купих го от Сливница преди Хр.Ботев посока центъра.
    Кавазаки КЛХ 300 04г
    Кавазаки КХ 65 04г
    Опел Астра 94г
    Мерцедес 124 91г

    Коментар


    • #3
      От: Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

      Намираш офис на рекламна агенция, влизаш и питаш: -от къде се купува фолио...
      Във Варна веднага ще те пратя, даже може и картинки да ти отпечатат.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #4
        От: Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

        Аз знам много места за фолио,но има само тънко за тръся дебело,тънкото за нищо не става за нула време се надира и изпокъсва дори и няколко слоя да е.Може и от чуждестранен сайт да е ще си го поръчам аз търсих,ама нещо не намерих.

        Коментар


        • #5
          От: Знаете ли къде може да се намери дебело над 1мм, черно, самозалепващо фолио?

          Звънни на тоя телефон и попитай.
          0898 524 074 - Мишо

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X