Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XR мания - 400/440сс

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: XR мания - 400/440сс

    Тъй като нямам опит с 4 тактови мотори,да попитам една работа.Мотора си върви добре,пали от първото завъртане,но на свободна при форсиране се чува едно леко препукване и препаткване в аспуха,което много ми прилича на не много добре направена центровка при двутактов мотор.Възможно ли е да е това?

    Коментар


    • От: XR мания - 400/440сс

      Първоначално публикуван от jamamoto Преглед на мнение
      Тъй като нямам опит с 4 тактови мотори,да попитам една работа.Мотора си върви добре,пали от първото завъртане,но на свободна при форсиране се чува едно леко препукване и препаткване в аспуха,което много ми прилича на не много добре направена центровка при двутактов мотор.Възможно ли е да е това?
      Колега мисля че си се насочил правилно според мен са клапани , ако не разбираш си го заведи на доктор и му обясни какво става. Успех !

      Коментар


      • От: XR мания - 400/440сс

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1924756_572339292910049_2051170862456490696_n.jpg
Прегледи:1
Размер:62.1 КБ
ID:5628553Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10405416_572339326243379_1295122583093005459_n.jpg
Прегледи:1
Размер:64.0 КБ
ID:5628554
        Да попитам,какво е това с кабелите на едната снимка.Не е смукач,вижда се от другата снимка,той е ръчен.
        Мотора е Хонда хр 125

        Коментар


        • От: XR мания - 400/440сс

          Баси...34 страници със ХР маниаци и никой да не знае че това било свещ за подгряане на карбуратора,кой ти знае,че и такива неща имало по теи 4 тактови двигатели.

          Коментар


          • От: XR мания - 400/440сс

            Здравейте.
            Имам xr400 и търся касета за съединител по възможност комплект. Всякакъв тип информация ще е от полза! Благодаея предварително.

            Коментар


            • От: XR мания - 400/440сс

              Здравейте колеги,имамHonda XR 400 и искам да ви питам, дали колове от CRF 450 ще станат на моя мотор ?Благодаря предварително .

              Коментар


              • От: XR мания - 400/440сс

                Първоначално публикуван от ACH0 Преглед на мнение
                Здравейте колеги,имамHonda XR 400 и искам да ви питам, дали колове от CRF 450 ще станат на моя мотор ?Благодаря предварително .

                Не

                Коментар


                • От: XR мания - 400/440сс

                  Здравейте,понеже не намерих тема за Honda XR 250 и за да не отварям нова,реших да попитам тук.
                  Първоначално мислих за сдобиване с цвайка (DT 125,200;KDX 125,200),заради по-евтината и лесна поддръжка,но онзи ден,като разглеждах обявите ми изпадна един XR 250.Живея в малко градче и моторът ще ми трябва за разходки до околните села,до някои язовири или пък до реката,не смятам да го блъскам в гората.Някой да сподели впечатления от машинката,слаби места и понеже не съм се сблъсквал с поддръжката на 4т машина,предвид описаната от мен експлоатация,какво да очаквам?Ако някой има XR 250 или някои от горе посочените 2т за продаване,може да го предложи.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • От: XR мания - 400/440сс

                    Здравейте.Хр-овете 400кб.със стартер са рядко (с ДВГ от АТВ.Хонда) Въпроса ми е ХР 250кб.със стартер възможно ли е и евентуално как е постигнато ако е с оригиналния ДВГ.Защото имам интерес пък мяркам и такива.

                    Коментар


                    • От: XR мания - 400/440сс

                      Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                      Здравейте.Хр-овете 400кб.със стартер са рядко (с ДВГ от АТВ.Хонда) Въпроса ми е ХР 250кб.със стартер възможно ли е и евентуално как е постигнато ако е с оригиналния ДВГ.Защото имам интерес пък мяркам и такива.
                      Има оригинално 400 със стартер,250 също си има модел оригинално със стартер.


                      Коментар


                      • От: XR мания - 400/440сс

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Има оригинално 400 със стартер,250 също си има модел оригинално със стартер.


                        Благодарско.Това да разбирам че ДВГто и останалото си е идентично с "обикновенно" HR 250 (с изключение на стартер и окабеляване )

                        Коментар


                        • От: XR мания - 400/440сс

                          Не , хр 250 с копче е с метален резервоар и вакуумен (пенсионерски) карбуратор . С манивела моделът е с найлонов резервоар и механичен карбуратор . Има и други разлики .

                          Коментар


                          • От: XR мания - 400/440сс

                            Здравеите момчета имам следния въпрос: Счупи ми се манивелата на мотор (HONDA XR 400).Питането ми е става ли от 250 или от 600 или ртябва да си търся оригинална и от къде да я търся евентоално.

                            Коментар


                            • Re: XR мания - 400/440сс

                              Здравей колега,
                              Трябва да те разочаровам но манивелите са различни на 250 и 600. Знам го от опит и хич не са евтини.В Бултрако ми резнаха главата за една такава, но пък новото си е ново. Това с манивелата е често срещан проблем, на доста от обявите забелязвам разни гуми и ластици по манивелите

                              Коментар


                              • Re: XR мания - 400/440сс

                                Пфхахах той въпроса бил преди 3 дена и една година

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X