Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бутало +сегменти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бутало +сегменти?

    Здравейте въпросът ми е:откаде мога да намеря бутало и сегменти за ямахата (хт 600,87г)и на каква цена оринтировачно Мога ли да направя нова риза и да ползвам старото бутало като сменя само сегментите,има ли вероятност сегменти да паснат от нещо друго(кола или мотор)

  • #2
    софия ул. Пиродска #101 магзазин ЕНДУРО ЛТД... на лс ако искаш мога да ти дам и скаип
    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

    Коментар


    • #3
      Дай телефонен номер

      Коментар


      • #4
        Страшно много се кефя, защото днес си купих бутало за моето тенере 600 1985година от магазина на ямаха на Цариградско шосе за 70 лв. и семеринги за 55лв. Буталото беше преоценено от 175лв. заради някаква смянан на артикулния номер. Просто съм много щастлив. Дано това те зарадва. Като отидеш в магазина не бързай. Продавачите са малко неориентирани. Дано се сдобиеш с незаменимите части.
        EST IN MEDIA VERUM

        Коментар


        • #5
          Магазина на Ямаха е на Цариградско шосе. Ако идваш от Пловдив и влизаш в София след горублянския автопазар, който е от ляво, после Метро магазин пак отляво, има влизане в локално платно. Има табела на латиница - Ямаха. Със сигурност ще бачкат чак след празниците. Телефона ми е 0896 780 299, но ако тръгнеш насам трябва да знаеш къде отиваш. Буталото което взех е с половин милиметър по голямо в диаметър, като за първи основен ремонт. Старото беше надрано и тракаше.
          EST IN MEDIA VERUM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X