Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вапрос: Проблем с паленето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вапрос: Проблем с паленето

    От скоро имам Yamaha XТ225 94г.Палеше малко трудно от самото начало.Когато натиснеш копчето на стартера, първо се чува едно характерно чаткане .и после палеше.Мислех че е от акумолатора и го смених но проблема си остана.Чаткането се оказа от бобина или ел.магнит / незнам точно какво е / Hitachi MS5D-191 12V. Вапроса ми е дали трябва да го сменям, или да търся проблема в стартера?
    Предварително БЛАГОДАРЯ....
    Колкото,толкова

  • #2
    еми ако от както си го купил си прави така значи сигурно няма проблем защото е висока компресията и му е трудно на стартера ... поне аз така мисла .... не е скутер 50 CC
    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

    Коментар


    • #3
      Ако прави щтрак-трак и после се чува стартера на празно - жууууииииииуууууу, значи ти е от храповика - т.е. СКЪПО.

      Коментар


      • #4
        храповика???

        така описано моят стартер прави съшото, но само чат пат....


        то сори за офтопика, щот съм 4х4, но много ми е любопитно...

        Коментар


        • #5
          що не ми го продадеш тогаз тоз мотор..не ми трябва стартер

          Коментар


          • #6
            Започне ли да "щтрака" стартера срира да върти.Възможно ли е "новия" акумолатор да не е читав?
            Колкото,толкова

            Коментар


            • #7
              хахахаха абе mitkov,не се отказа от туи ХТ,какво толкова го харесваш?? Миналото лято и моито искаше да го копуваш.
              Интересното е обаче че и моито прави така,но съм забелязал че го прави като е студено.Моя проблем не е този а по-скоро че зимата мн.трудно пали и се дави.Смених свеща/купих я от мото-бум/но,пак така.Много бързо почернява.Там в каталога няма я за този модел и купувам вече 2 пъти свещ за TTR 250,но вятър и мъгла.Даите някои акъл.
              Между другото пусни някоя оферта за ХТ-то .Може и да клъвна

              Коментар


              • #8
                NGK Resistor Sparkplug DR8EA
                Fits: YAMAHA, XT225 Serow
                Our price: $2,09


                е тва ти е свеща
                а сега дай неква оферта ..най добре на лични

                Коментар


                • #9
                  Мотора ми е много запазен и още ми е мерак.
                  Колкото,толкова

                  Коментар


                  • #10
                    Туй моторче като го гледах е горе долу като Хонда ХЛ 250 Дегрии ... това, което видях за дегри-то е че има супер меко окачване и май май не се усещат почти неравностите... за тва ХТ май май е същото положение ?
                    Според мен тези моторчета стават само за леки разходки, за хард не стават.. а за по-стръмни места са слабички..
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #11
                      Много си прав човече !!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X