Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бета - размисли и страсти :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бета - размисли и страсти

    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
    Извън темата:
    Няма ли да изпусне задния амортисьор като се возят 2 човека ?
    Не е извън темата,нека някой ако знае за проблеми в окачването при возене на втори човек,да казва.Аз по принцип ще правя по някое кръгче само с жена ми и то по асфалт.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Бета - размисли и страсти

      И аз много съм мислил за степенки, но всичко което ми идва на ум е някаква цигания с преправяне. Даже взех да се чудя дали не мога да пусна една демонтируема планка от моите степенки назад, че мерака за возене е голям. Иваче италианците нямат такъв аксесоар за нашите мотори
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • От: Бета - размисли и страсти

        Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
        Не е извън темата,нека някой ако знае за проблеми в окачването при возене на втори човек,да казва.Аз по принцип ще правя по някое кръгче само с жена ми и то по асфалт.
        Щом ще е по равен терен, мисля че няма да има проблем.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: Бета - размисли и страсти

          Ице, при Будката има един кош, слагай го него и не се занимавай с глупости.

          Коментар


          • От: Бета - размисли и страсти

            Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
            Не е извън темата,нека някой ако знае за проблеми в окачването при возене на втори човек,да казва.Аз по принцип ще правя по някое кръгче само с жена ми и то по асфалт.
            Задни степенки за Бета не се предлагат.Има разни универсалки обаче,които могат да се сложат.Принципно возенето на 2-ри човек е проблем въобще при такъв тип мотор, защото сага се променя драстично,предницата олеква и вероятността и двамата да се отъркаляте е голяма.За да се държи окачването адекватно трябва да стегнеш пружината,което от своя страна е голяма играчка.От личен опит мога да ти кажа, че най добре се държи мотора, ако ко-пилота седи пред теб с високо вдигнати крака върху корите на радиаторите (иначе кривката му разказва играта).Така може и лек оффроуд да джитнеш.
            В общи линии настройка на окачване едновременно за асфалт и офф няма, както и едновременно за 1 или 2-ма човека.Ти преценяваш оттук нататък.
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • От: Бета - размисли и страсти

              Дядо ми все ми казваше,че който търси намира.Въпреки,че от всякъде в БГ ми казваха че не се предлагат задни степенки или поне не оригинални,колегите от Бета-Италия ме изненадаха приятно(с цената обаче изненадата е не толкова приятна).

              Това са оригиналните степенки за четиритактовите Бета 2010-2011 година,с доставката в къщи цената е 135 евра и ако иска жената да се търкаля зад мен,ще трябва да се лиши от някоя и друга екстра за един месец.Не ме питайте само какви са тези голямите планки,бегло си представям каква грозотия ще стане като се сложат на мястото им,но аз за жена ми,гол в банята влизам,та и това ще го преглътна.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: Бета - размисли и страсти

                Е италианците са се оляли с цената за тия 6 железа !

                Посъветвайте марка и вид накладки, че гледам на мойте не им остава много живот.
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • От: Бета - размисли и страсти

                  Carbone Lorraine Гълъбин също ще даде добри отзиви за тях.Има ги налични в Моторко или поне ги имаше не са евтини но си заслужават.
                  Последно редактирано от Радо; 04-09-11, 22:28.
                  Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                  Коментар


                  • От: Бета - размисли и страсти

                    Първоначално публикуван от Радо Преглед на мнение
                    Carbone Lorraine Гълъбин също ще даде добри отзиви за тях.Има ги налични в Моторко или поне ги имаше не са евтини но си заслужават.
                    Откакто Carbone Lorraine e си смени собственика имахме 3 рекламации на най-скъпата им серия X55 за офроуд.Накладките заминаха за 2 карания, а при мен заедно с това си отиде и диска.В момента карам с Braking и DP1 синтеред метал накладки, като отзивите и за двете марки са много добри според мен.
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • От: Бета - размисли и страсти

                      Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                      Дядо ми все ми казваше,че който търси намира.Въпреки,че от всякъде в БГ ми казваха че не се предлагат задни степенки или поне не оригинални,колегите от Бета-Италия ме изненадаха приятно(с цената обаче изненадата е не толкова приятна).

                      Това са оригиналните степенки за четиритактовите Бета 2010-2011 година,с доставката в къщи цената е 135 евра и ако иска жената да се търкаля зад мен,ще трябва да се лиши от някоя и друга екстра за един месец.Не ме питайте само какви са тези голямите планки,бегло си представям каква грозотия ще стане като се сложат на мястото им,но аз за жена ми,гол в банята влизам,та и това ще го преглътна.
                      Жена ти има жесток късмет, аз никога не бих причинил подобно нещо на мотора си заради фуста .
                      Това в рамките на шегата .Учудвам се че съществува такъв фабричен кит,по логично би било да е дело на някоя афтермаркет фирма.Предполагам че го предлагат покрай супермото моделите.Странно ми е и защото от Еди мотърс(местния дилър) ме информираха че Бета слагат край на ендуро моторите и се пренасочват единствено към крос с опция да си купиш ендуро conversion kit. Въпреки че си падам по италианките, вече се оглеждам за нещо ново.....за съжаление нищо не ми харесва.Клоня към Хусаберг, но ще видим ......
                      offroad фен
                      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                      Коментар


                      • От: Бета - размисли и страсти

                        от Rehthal sintered metal някой има ли отзиви ?
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • От: Бета - размисли и страсти

                          Защо не пробваш с ЕВС?Доста марки съм пробвал.С тези мотора ми спира най-добре и са сравнително трайни.

                          Коментар


                          • От: Бета - размисли и страсти

                            Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                            Откакто Carbone Lorraine e си смени собственика имахме 3 рекламации на най-скъпата им серия X55 за офроуд.Накладките заминаха за 2 карания, а при мен заедно с това си отиде и диска.В момента карам с Braking и DP1 синтеред метал накладки, като отзивите и за двете марки са много добри според мен.
                            Значи съм я карал на добри спомени а мислих след години употреба на оргиналните ямахови да ги сменя с точно тази марка.
                            Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                            Коментар


                            • От: Бета - размисли и страсти

                              Взех предни и задни Феродо Синтеред, другата седмица ще ги слагам и ще видим как са.......
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • От: Бета - размисли и страсти

                                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                                Взех предни и задни Феродо Синтеред, другата седмица ще ги слагам и ще видим как са.......
                                Владии...Влади...
                                Докато ти се ровеше в нета за накладки, аз изхабих вече 1 комплект.
                                Добре, че Ади не кара, че щеше да изхаби 2...
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X