Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здрасти на всички ендуристи. - 3-та скорост за suzuki DR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здрасти на всички ендуристи. - 3-та скорост за suzuki DR 600

    Колеги моля ви за малко помощ . Търся 3-та скорост за SUZUKI DR 600 ИЛИ 500 ,че нещто тая прави ебавки и не може да се кара нормално. Предварително ви благодаря. -Вaсил 0886406092

  • #2
    свали зъбчатката и я занеси на ники NHM
    ще ти направи нова

    а ако просто изключва и само е със заоблени ръбчета може да се заточат и ще се оправи ..но пак е работа за специалист

    Коментар


    • #3
      отворих двигателя защото се счупи зегерката дето даржи 3-та. Сега го зглобих и пак направи тоя номер. Сигурно предавката е износена и дава напрежение та троши зегерката. Вазможно е нали? ТИ имаш ли опит с правени предавки - някакви впечатления? Някакви кординати да ми дадеш да му званна на този човек.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от vasmoto
        отворих двигателя защото се счупи зегерката дето даржи 3-та. Сега го зглобих и пак направи тоя номер. Сигурно предавката е износена и дава напрежение та троши зегерката. Вазможно е нали? ТИ имаш ли опит с правени предавки - някакви впечатления? Някакви кординати да ми дадеш да му званна на този човек.
        NHM KARLOVO
        "Опознай Родината за да я обикнеш"

        Коментар


        • #5
          С риск да ме обвинят в реклама можеш да се обадиш на 0888/237514 -търси Николай !
          Според мен този човек ще ти свърши перфектно работа !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #6
            а-точно за тва става въпрос

            а и за зегерката-да и според мене тва е логична причина да се чупи
            като включваш то явно се стреми да я избута заради износването на зеципването и изключва но може би и от ударите се троши и зегерката постепенно -или пък може би заради тая зегерка се е заципвало недостатъчно и за това се е оронила ..та както и да е тр да се прави тя е ясна

            Коментар


            • #7
              Приди време имах проблеми със скоростите на един М 72 правих по поръчка и пири това нестандартни зъбчатки за 4 та скорост при един фрезист направи ги много добре за двете + закалката ми взе 150 лв ако искаш мога да те заведа или да ти дам телефона му . А наи добре се обади на Емил от Яхиново тои може и да има такава втора употреба ето ти телефона му 0888211968

              Коментар


              • #8
                доколкото знам в ХГП ги павят по около 50 лв на колело
                -а все пак си е специализирана фирма за това и мисля че качеството ще е далеч далеч спрямо самодейните фрезисти
                разполагат и с машини и с материяли и с технологии до които не всеки фрезист може да се докосне
                но на йголямото предимство им е ники щото просто ги разбира човека тия работи

                -не ме притеснява ако звучи като реклама
                и без това NHM спечелиха наградата за производител на годината от ендуро федерацията миналата година

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X