Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем след обслужване ТТ600Р

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем след обслужване ТТ600Р

    Здравейте,

    преди 2г. взех ТТ600RE 2004г. тъй като за този период съм го карал едва няколко пъти, реших да се разделя с него. Преди това обаче, реших че е редно, да оправя документите(прегледи,ГО) и технически да го обслужа. Смених акумулатора и съответно маслото. От там ми дойде проблема, след като смених маслото при престой на мотора повече от 2 дни, при запалаване се чува едно чукане в главата за около 2-3 секунди. След 2-3 секунди, все едно маслото "отива" и започва да си работи нормално.

    Взех си маслото и филтъра от Yamaha 20w50, след това опитах и с Мотул 10w40, където същият проблем се получава и на другият ден,т.е. престоят е по-малък.

    Прочетох, много теми и мнения във форума вкл. и тези на ЕМО, където описва как е правилно да смени маслото. Старах се да спазя всички указания. Нивото на маслото ми е ОК, обезвъдушил съм.

    Като развия болтчето за обезвъздушаване на капака, на филтър щом натисна стартера веднага бликва масло.

    Ще се радвам на всякакви идеи и съвети.

    Не изключвам вероятността, предишният собственик, да сложил някаква добавка, ако въобще това е възможно.

    Благодаря.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X