Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с карбуратор кейхин fcr39

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с карбуратор кейхин fcr39

    Здравейте колеги!От последното каране на мотора (Yamaha wr 450 2005г.)забелязах че ми е паднал винта за сместа,понеже мотора започна да гасне на ниски обороти.Купих такъв винт от един сайт за 25лв сложих го стегнах до край след което развих точно 2 оборота.Запалих мотора но държеше много ниски обороти,навих винта малко по малко и чак като е затегнат до край мотора държи обороти и пали добре а това не ми се струва нормално.Другото което ми направи проблем е че като покарах малко започна да тече постоянно бензин от маркучето под карбуратора.След като спрях бензина и източих остатъка от карбуратора отдолу и го напълних отново се оправи.Гледах свеща стои леко влажна малко тъмна но не е чак черна и не пуши черно като го карам.Определено има някакъв проблем особенно с винта на сместа,дават го да е развит 1.5 оборота а аз го бях направил 2 оборота даже пробвах и още да го развия можеби 4 оборота но гаснее пак само като го навия до край работи.До сега не ми се е случвало такова нещо!Има ли някой който може да даде мнение?Благодаря ви предварително!

  • #2
    Започни от нивото на горивото.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      Ами гледах го като свалих карба, но ми се струва че затваря добре поплавъка, малко преди да се напълни затваря.

      Коментар


      • #4
        На място може да затваря , но в движение най-вероятно не затваря , причината може да е износване на иглата/клапана/ на поплавъка.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          Тази седмица ще купя нова игла на поплавъка и ще пробвам в събота!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X