Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на ендуро

    Привет на всички, имам yamaha raptor 660 но ми се иска малко да се разнообраза и да си взема мотор за гората, по точно ендуро, спрял съм се на yamaha wr 450 и KTM EXC 450, също така ми се иска и някой да даде и предложение за Honda?
    Да се има на предвид, че досега съм карал само атв. Благодаря на всички предварително. Бюджета ми е 5/6000 лв.

  • #2
    Аз съм новобранец,да си знаеш

    Сложи в списъка и DRZ 450,малко тежко ма държи на бой и лесен за подръжка

    Имам 450 EXC 2007,до момента съм му набил двойно пари за колкото го взех,малко по ремонти,повечето подобрения,за по-малкото 2 години съм му налял двойно на парите които съм дал за подръжка на S420 за 15 години / не си правя майтап,малко прекалих с това /.

    База за сравнение нямам,7-8 човека това карат около мен,някои по-нови,други на 2-3 годинки по-дьрти,има 2 резервни DRZта които за парите си никак не са лоши.

    Успех в избора
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Alx_G Преглед на мнение
      Привет на всички, имам yamaha raptor 660 но ми се иска малко да се разнообраза и да си взема мотор за гората, по точно ендуро, спрял съм се на yamaha wr 450 и KTM EXC 450, също така ми се иска и някой да даде и предложение за Honda?
      Да се има на предвид, че досега съм карал само атв. Благодаря на всички предварително. Бюджета ми е 5/6000 лв.
      Много подробно са ти ги разяснили във Фейса, като гледам....
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        Благодаря за съвета ще погледна и този модел

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X