Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с аварийните на Yamaha XT660Z Tenere

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с аварийните на Yamaha XT660Z Tenere

    Привет колеги,
    Наскоро си закупих следния мотор Yamaha XT660Z Tenere. Още при покупката ляв заден мигач не работеше. Видях, че едното кабелче се е отскубнало от мигача, свалих го и си го запоих обратно. Всичко стана перфектно, мигачите си работят и двата.. Но аварийните спряха да работят. Преди това, когато мотора беше само с един заден мигач аварийните си работеха. Но след като оправих и двата мигача аварийните спряха да работят. Махам единия мигая и аварийните пак работят. Не мога да разбера от къде идва проблема и ще съм благодарен ако някой може да помогне.
    Благодаря предварително!

  • #2
    https://vdocuments.mx/service-manual...enere-3yf.html

    Има ръководства с ел. схеми.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Tenere660 Преглед на мнение
      Привет колеги,
      Наскоро си закупих следния мотор Yamaha XT660Z Tenere. Още при покупката ляв заден мигач не работеше. Видях, че едното кабелче се е отскубнало от мигача, свалих го и си го запоих обратно. Всичко стана перфектно, мигачите си работят и двата.. Но аварийните спряха да работят. Преди това, когато мотора беше само с един заден мигач аварийните си работеха. Но след като оправих и двата мигача аварийните спряха да работят. Махам единия мигая и аварийните пак работят. Не мога да разбера от къде идва проблема и ще съм благодарен ако някой може да помогне.
      Благодаря предварително!
      Крушките ти с каквито трябва ватове ли са (или пък ако са ЛЕД - оригиналните ли са)?
      Щото на моя В-Стром '03 като сложа по-мощна някъде по мигачите, точно така се държи. Трябва да са 10W, но съм си правил експерименти на предните мигачи да слагам 21W (уж за да ме виждат по-добре) и ефекта е точно такъв - ляв и десен мигач си работят нормално, но аварийните светват веднъж и до там...
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #4
        Най-вероятно е от крушките, да. Забелязах, че предишния собственик е сложил някакви мигачи Barracuda, които са с 21W крушки, а оригиналните са 10W. Ще купя нови крушки и ще пиша дали се е оправил проблема. Мерси!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X