Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гарнитура за глава за KL-600 откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гарнитура за глава за KL-600 откъде?

    Вехтия ми матор оплю с масло всичките ми леви маратонки и леви крачоли завинаги! Отмъщава си за тормоза.Айде,викам ще му правя обслужване-ще му регулирам клапаните,че щракаше като на мама шевната машина.Що ми трябваше! Предишния "регулирвач"бил отскубнал резбата на една шпилка на петата на разпределителния вал и сложил кълчищта! Интересното е че държаха! Мина ми през ума за вълшебния мултиметал но се отказах. Свалих главата ,направих го като хората ама си сложих старата гарнитура,(само за лятото) която се разръфа откъм ангренажа.Иде края на сезона и ще ми трябва гарнитура за Kawasaki KL600. Досега не съм купувал нови части.Моля ви кажте къде са най-добри цените и да има доставка чрез куриерска фирма.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

  • #2
    Във една от преките на Симион ема едно дукянче в което пранят гарнитури всякакви но от клингерит уселен ще ти я облекат и с медни ламаринки ако пожелаеш имат и различна дебелина . Предполагам че твоита е метална но можеш да сложиш и такава даже щее по добре ако има извесни савсем малки кривини ще ги обере , а за нова провери вав магазин ендуро на пиротска предполагам че ще ти докарат но ще трябва да чакаш много

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от павле
      Във една от преките на Симион ема едно дукянче в което пранят гарнитури всякакви но от клингерит уселен ще ти я облекат и с медни ламаринки ако пожелаеш имат и различна дебелина .
      Да , знам ги . Той ми прави една екзотична гарнитура за едно "нещо", и в интерес на истината я направи добре но тук ширината откъм веригата е 5 мм и е малко по-особенно.
      Абе , толкова ли няма от къде да се купи гарнитура ?
      Уморените коне не ги убиват , нали ??

      Коментар


      • #4
        Преди време ми се наложи да търся гарнитура за ХL 600 и като неможах да намеря, дадох на лазер да ми изрежат от 1мм алуминиева ламарина.
        Гарнитурата стана мн. добре и до момента си кара без проблеми.
        четири е повече от два

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от REPOORT
          Преди време ми се наложи да търся гарнитура за ХL 600 и като неможах да намеря, дадох на лазер да ми изрежат от 1мм алуминиева ламарина.
          Гарнитурата стана мн. добре и до момента си кара без проблеми.
          кво става бе хора! В България никаде ли не се предлага гарнитура за глава на kawasaki kl 600 Предполагам че на KLR 600 е идентична.
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X