Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шум от съединителя на ВР 450 и КТМ, и...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Шум от съединителя на ВР 450 и КТМ, и...

    Стружки и каквито и да е едри боклуци при филтъра няма как да има Там се филтрират много ситните боклуци. Едрите се задържат при една цедка, която се намира някъде в картера. При мен е точно на десния капак-(големия не този кръглия)
    Иначе и моя мотор (не че е перфектен), променя звука при натиснат и отпуснат съединител, така че подкрепям Краси на 100%.
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #17
      До: Шум от съединителя на ВР 450 и КТМ, и...

      Ако става въпрос за пробката за източване на маслото то и тя е чиста ако става въпрос за някаква друга цедка можеш да споделиш та да прегледам че наближава времето за каране да се прегледа с време.
      vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
      Suzuki GSR600 98 hp
      Nissan Pathfinder 174 hp
      0878222 три 3 шест

      Коментар


      • #18
        До: Шум от съединителя на ВР 450 и КТМ, и...

        Не нямам в предвид пробката. При мен има баш си цедка предполагам и при теб е така.
        Това е страната откъм съединителя. А колелото което е над цедката задвижва маслената помпа. Предполагам, че там където ти е помпата там е и този филтър. Съмнявам се да нямаш, защото тези двигатели отделят разни парчета, стружки дребни, боклучета влизат. А маслената помпа е прекалено финна за да ги премеля. Моята като я чистих имаше и силиконови парченца.
        Прикачени файлове
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • #19
          До: Шум от съединителя на ВР 450 и КТМ, и...

          Мерси за инфото при първия удобен случай ще я проверя тази работа току що прегледах книжката на мотора и при мен се оказа че има цедка за маслото но се намира на един от маркучите които влизат в двигателя.
          Последно редактирано от Ивайло Стоянов; 14-02-10, 22:19.
          vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
          Suzuki GSR600 98 hp
          Nissan Pathfinder 174 hp
          0878222 три 3 шест

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X