Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Хонда Доминатор650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от penata08 Преглед на мнение
    Днес нагласих клапаните,като завъртях маховика на Т , изпускателните на 0.15 , смукателните на 0.10 и пак кюфка ама в карбуратора май.
    А в кой такт направи реглажа? Клапаните се регулират в ГМТ , но буталото има две позиции в ГМТ , и при двете белега на маховика съвпада. В едната позиция буталото е в ГМТ в края на такт изпускане и преди началото на такт всмукване , това е грешната позиция. В другата , буталото е в ГМТ в края на такт сгъстяване и преди началото на работния такт , това е правилната позиция.
    Клапаните може правилно да са регулирани , но да не затварят плътно поради износване и нагар , трябва да се напаснат. С какъв филтър и ауспух е мотора , оригиналните?
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #17
      С оригиналните,пак ще ги погледна.

      Коментар


      • #18
        Моят така пукаше от автоматичният декомпресор.

        Коментар


        • #19
          Я дай да започнем отначало:
          -мотора работеше нормално, но в един момент се сбангьоса?
          -мотора работеше нормално, но след като чоплих едни неща по него се сбангьоса?
          -мотора работи така от както съм го купил?
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • #20
            Смених едната кубиличка,и от тогава все така работи,ама не бях го карал сигурно година.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от penata08 Преглед на мнение
              Смених едната кубиличка,и от тогава все така работи,ама не бях го карал сигурно година.
              При толкова дълъг престой , е нужно да се прегледа основно карбуратора. Когато смени кобилицата , регулира ли луфта на клапаните?
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                Регулирах ги,ама май не са правилно регулирани,ще ги регулирам както сте писали.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X