Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със скоростите на XR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със скоростите на XR 600

    Проблема е,че мотора като се кара на 4-та върви ама нещо трака в двигателя.На 1 2 3 5 няма проблем!Като е загасен или запален и е на свободна,като се бута назад от време на време запъва (блокирва гумата и влачи) трябва да се даде леко напред и пак назад,за да се оправи.
    Ако някой знае нещо да помага.


    Благодаря предварително!
    HONDA CRF250R

  • #2
    До: Проблем с HONDA XR 600

    Като го разглобите,и ако има нещо счупено звъннете-0888300834,имам скоростите,включвател и вилките.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с HONDA XR 600

      колега според мен тожа кудето трябва да се бута напред и после да се побварне назад е от някакув лагер .дали е вазможно? вчера му направих 1 крък и той загря и го пребрах и днес се пробвах да го мръдна но жече започна и на пред да прави този проблем и за това се замислям дали може някой лагер да е и той да блокира а относно 4 скорост си нямам ни най малка представа какво е.И се чуда на кой маистор да го закарам .Ако можете помагайте

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със скоростите на XR 600

        От каде си?

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със скоростите на XR 600

          от софия съм

          Коментар


          • #6
            До: Проблем със скоростите на XR 600

            Имах абсолютно същия проблем с Ямаха .Гаранция имаш изронени зъби от скоростите.и не влизт един в друг,а се качват един върху друг и затова запъва.Не го караи защото отчупените парченца могат да запушат отвори от маслопроводите ,отворите со много малки и ще станат още бели да задере некщо.Лека е само отваряне.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем със скоростите на XR 600

              Някой майстор да ми препоръчате.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем със скоростите на XR 600

                Ако не намериш свободен,може да го докараш до Дупница.

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем със скоростите на XR 600

                  Днес реших да изкарам другият ми мотор и за да го изкарам се наложи да изкарам и XR и без нищо да съм му правил спря да прави този проблем назад

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем със скоростите на XR 600

                    Първоначално публикуван от Honda_Xr600 Преглед на мнение
                    Днес реших да изкарам другият ми мотор и за да го изкарам се наложи да изкарам и XR и без нищо да съм му правил спря да прави този проблем назад
                    Колега,това е временно.Не може да се оправи от самосебе си.Трябва си разглабяне.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблем със скоростите на XR 600

                      Знам, колега, че не може да се оправи от самосебе си. Днес свалих двигателя и го занесох на майстор и се надявам утре да ми каже какво му е и с теб да правим далаверата

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проблем със скоростите на XR 600

                        колеги отворихме мотора и се оказа че на зубното колело на 4 скорос има изронение 3 зъба.помагаите ако имате идея от къде да взимам и какви пари е

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проблем със скоростите на XR 600

                          Е говори сл с Асен. Мисля, че ще останеш доволен от него, а и той има доста части за тези мотори. Друг вариант е да Mishelmoto от форума много печен човек, и той има части, но кто чели повече за 2т мотори, но провери и при него има голям шанс. Абе ако се разтърсиш малко ще намериш кой какво и къде го продава.
                          Успех с търсенето.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • #14
                            До: Проблем със скоростите на XR 600

                            Първоначално публикуван от Honda_Xr600 Преглед на мнение
                            колеги отворихме мотора и се оказа че на зубното колело на 4 скорос има изронение 3 зъба.помагаите ако имате идея от къде да взимам и какви пари е
                            Е той Асен ти е писал че има кво се чудиш звънни му.
                            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                            Коментар


                            • #15
                              До: Проблем със скоростите на XR 600

                              Ами колега, аз първо искам да провера дали ще намеря само зъбните колела, Асен ми продава целите скорости аз му званях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X