Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос ремонт...Honda XL200R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос ремонт...Honda XL200R

    Здравеите на всички, аз съм нов в обастта и си закупих наскоро Honda XL200R. И май бая се прецаках, ама нямах и друг избор за съжаление. Та въпросният мотор се нуждае спешно от ремонт. С ел.стартер е, обаче без бутане не пали(не ще да зацепи, само стърже нещо и въобще не превърта), тече ми масло, и то доста, ниските му обороти са доста зле и задния амортисьор ми е изпуснал и май е останал и без масло. Ако някой може да ми препоръча някои свестен майстор, който може да ми оправи машината ще съм му много благодарен... Аз по принцип ходя при Сашо, дето е в дианабад, обаче той ми каза че не можел да ми оправи стартера, амортисьора също не може, пък и в момента има доста работа и не му се занимава особено с моя мотор. Благодаря предварително

  • #2
    без да се купят някои части никой не може да го оправи!
    Ако все пак решиш да набутваш още пари в него пиши Л.С. щте се опитаме да измислим нещто!
    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
    0884837709
    0878383528

    Коментар


    • #3
      е сигурно...то без части няма да стане, лошото е че ако трябва като предния път да поръчвам...без мотор ще си остана...миналия път месец и нещо съм чакал. При това едвам съм намерил частта дето ми трябваше, а и бая соленко ми струваше.

      Коментар


      • #4
        Човека който ти трябв е sabin,той ги разбира ,пусни му съобщетие
        EXTREME

        Коментар


        • #5
          имам човек който внася абсолютно оригинални части в рамките на седмица, в краен случай до две, но ако искаш да е готов за ВЧЕРА няма да стане
          Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
          0884837709
          0878383528

          Коментар


          • #6
            еми ако можеш да дадеш някакви координати...че имам и други части да пръчвам и ме интересува цена...

            Коментар


            • #7
              напиши всички данни на мотора и какво точно ти трябва в Л.С. или на: ves1@abv.bg
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • #8
                за хонда всички оригинални части идват за 1 седмица
                преди време имах мотор подобен на твоя като знам колко са здрави просто ми е чудно как се е скапал чак толкоз твоя
                сигурно от как е мотор -а това е поне от 15 години и повечередполагам -никой нищо не е пипал по него
                но пък сега честта на теб се пада
                мотора може да се стегне и без толкоз много наливане на кой знай кви пари
                около 200лв мисля че ще оправят положението -250 айде

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от mitkov
                  сигурно от как е мотор -а това е поне от 15 години и повечередполагам -никой нищо не е пипал по него

                  около 200лв мисля че ще оправят положението -250 айде
                  еми всъщност се оказа, че не е така...някой от предните собственици явно се е правел на майстор и се оказа всъщност че обтегача за ангренажната верига е правен(занитван) и се счупи, та трябваше да купувам нов...иначе като цяло наистина изглежда здрав мотора А и аз се надявам да се събера в тази сума някъде...щото досега съм дал около 400-500 за ремонти и части. И мани друго ми то не остава време да го карам, само в сервиза стои, предния път седя така около месец-два докато му събера части оттук оттам...

                  Коментар


                  • #10
                    че то за 500лв.,че и по -малко,Мишелмото щеше цял двигател да ти намери.
                    аз такъв мотор на времето го бях взел за 350 лв.
                    че и стартера му работеше

                    Коментар


                    • #11
                      уфффф...еми попрецаках се доста само се надявам да ми го оправаят най-накрая, че ми се кара ужасно...
                      ма то и на тоя му работеше стартера като го взех, а след ремонтите спря да рабити лека полека(в момента съвсем)...

                      Коментар


                      • #12
                        хммм
                        ама върти ли въобще ел двигателя или не върти
                        на моя не въртеше щото нямаше читав акумулатор като го смених си бачкаше
                        ангренаж и аз бях сменял както и буталото и задни накладки
                        вървеше моторчето немаше спирка
                        купиха го за към 800-900лв след ремонта
                        сега ако ги знам че го продават може да ида да го пазаря евентуално

                        Коментар


                        • #13
                          не върти...просто нешо си стърже и не зацепва въобще

                          Коментар


                          • #14
                            Най вероятно му е прецакан храповика.

                            Коментар


                            • #15
                              не върти...просто нешо си стърже и не зацепва въобще
                              значи все пак се върти ел моторът но не предава движението към вала

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X