Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 650 R и С

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kawasaki KLX 650 R и С

    Не пише. Поне в мануала на KLR600. Този болт го приемат за даденост явно

    Тази информация ми трябва защото сглобявам двигателя на KLR600 и искам да сменя зегерките на буталния болт. За съжаление бутални болтове и зегерки за KLR600 вече не се доставят, бутала и сегменти има... Буталния болт на 600 е 23 милиметра диаметър. Сега се опитвам да намеря някоя машина с този размер болт и налични зегерки.
    A Lone Rider

    Коментар


    • От: Kawasaki KLX 650 R и С

      На KLX-са болта е 24 милиметра.
      A Lone Rider

      Коментар


      • От: Kawasaki KLX 650 R и С

        Малко оффтопик, ама не можах да се сдържа. Ей го най-малкия фен на КЛХ-са, преди и след каране
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6777.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5494655Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6787.jpg
Прегледи:1
Размер:136.9 КБ
ID:5494656

        Коментар


        • От: До: Прословутия декомпресор на KLX650C -въпрос.

          Здравейте колеги вчера си купих въпросния kawasaki lx 650 ka/k 1 и искам да попитам как стои въпросит с тоя декомпресиор ? благодаря предварително ........

          Коментар


          • От: Kawasaki KLX 650 R и С

            Какво точно те интересува за декомпресора? Автоматичен центробежен е.

            Коментар


            • От: Kawasaki KLX 650 R и С

              И проблемен също. Но оправия има.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                Доколкото знам проблема е в нитовете. Разхлабват се и започва да дрънка. На моят нитовете не бяха разхлабени изобщо.
                П.П Ако на някой му трябва мануал да пише

                Коментар


                • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                  Не са само нитовете. На моя му се откъсна и едно парче "джелезо" сложено предполагам за баланс .... а нитовете по нашенски ги пипнах СО-то и от около 20хкм не са се обаждали. Ама за това си трайте да не чуе нЕкой, че ше ми се смее.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                    Колеги имам останал цилиндър от КЛХ 650, изглежда читав, ако на някой му трябва да пише, ще се разберем нещо.

                    Коментар


                    • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                      Колеги,моля за съдействие ако е възможно.Мотора ми е Клх 650 с.От дясната страна на двигателя,до термостата има един малък пластмасов съд-през него минава антифриза.С времето е прегорял,напукал се е и от него пръска струи антифриз.От къде мога да си го набавя?Ако някой от вас си е решил проблема по друг начин нека пише.Ще съм му благодарен.

                      Коментар


                      • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                        Би трябвало онези типове дето заваряват брони и други такива да могат да го лепнат. С друго освен с температура не се лепи. Става и с новичко де.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                          Жоро,онези типове ,които заваряват брони явно не им се занимава с дребни неща-не можело да стане.Намеси се и друг ,който предложи да направи елемента на струг,та утре ще видим какво ще излезе.В краен случай ще поръчвам ново,но знам ли колко ще ме забавят с доставката.

                          Коментар


                          • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                            Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                            Жоро,онези типове ,които заваряват брони явно не им се занимава с дребни неща-не можело да стане.Намеси се и друг ,който предложи да направи елемента на струг,та утре ще видим какво ще излезе.В краен случай ще поръчвам ново,но знам ли колко ще ме забавят с доставката.
                            Цъкни една снимка да го видим туй нещо бре.
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                              Предполагам, че става дума за корпуса, в който е поместен филтъра на антифриза, отиващ към карбуратора.Аз карам KLR 650 C и имам същия проблем.Почти го реших с помощта настъклопласт и епоксидна смола ( продават ги като ремонтен комплект ).За съжаление не съм си свършил качествено работата и антифриза изби на някои места между пластмасата и стъкловлакното, откъдето с леко сълзене избиваше преди долната част на корпуса да влезе в тръбичката.Затова свалих филтъра и на негово място поставих маслоустойчив маркуч.А на зима ще трябва да си играя отново със стъкловлакното.Впрочем пиши как си решил проблема - моето решение едва ли е единствено възможното.Успех!

                              Коментар


                              • От: Kawasaki KLX 650 R и С

                                Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнение
                                Предполагам, че става дума за корпуса, в който е поместен филтъра на антифриза, отиващ към карбуратора.Аз карам KLR 650 C и имам същия проблем.Почти го реших с помощта настъклопласт и епоксидна смола ( продават ги като ремонтен комплект ).За съжаление не съм си свършил качествено работата и антифриза изби на някои места между пластмасата и стъкловлакното, откъдето с леко сълзене избиваше преди долната част на корпуса да влезе в тръбичката.Затова свалих филтъра и на негово място поставих маслоустойчив маркуч.А на зима ще трябва да си играя отново със стъкловлакното.Впрочем пиши как си решил проблема - моето решение едва ли е единствено възможното.Успех!
                                Днес тая пластмаска ми е даде Евелин,ще се прави на струг,събота или неделя ще го снимам със старото!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X