Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 650 R и С

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kawasaki KLX 650 R и С

    Първоначално публикуван от danail.t.d Преглед на мнение
    ...един път настроени нямат грижи...
    Ей това беше ключовия момент. Само дето няма настройване това чудо. Аз докато го настроя и изгубих желание да го карам. ХАХАХАХА... Сложих му пак оригиналния ауспух. Сега машината си е както е излязла от завода. Само дето тогава е палела. ХАХАХАХА... Нищо не се промени. Докато не пипна врътката на оборотите не ще да пали. Загрее ли, пали от четвърт. Иначе си върви перфектно. Пак ще базикам сместа явно. Офффф, че не ми е под ръка Родригез.
    Твойто винтче за сместа на колко оборота е отвито?
    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

    Коментар


    • До: Kawasaki KLX 650 R и С

      Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
      ....... Нямам много опит с Кейхин но ще му хвана чалъма аз. Това е много прост карб. С повечко питане и проби ще се получи. Благодаря.
      Господи! Колко наивен съм бил в началото. Ми, то как да предположи човек за к'во чудо на чудесата иде реч?
      "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

      Коментар


      • Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
        Ей това беше ключовия момент. Само дето няма настройване това чудо. Аз докато го настроя и изгубих желание да го карам. ХАХАХАХА... Сложих му пак оригиналния ауспух. Сега машината си е както е излязла от завода. Само дето тогава е палела. ХАХАХАХА... Нищо не се промени. Докато не пипна врътката на оборотите не ще да пали. Загрее ли, пали от четвърт. Иначе си върви перфектно. Пак ще базикам сместа явно. Офффф, че не ми е под ръка Родригез.
        Твойто винтче за сместа на колко оборота е отвито?
        значи зимата карам с 145 жиглиор и 1.5 оборота от винчето , а лятото 138 и почти 2.0 оборота и винаги сам бил с отворен ауспух но свеща я сменям на всяка смяна на масло тоест на 1000км. като паля на студено ритам 2-3 пъти на смукач без контакт и след това връщам смукача на половина и пали от раз

        а забравих да кажа че иглата е на средно ниво от 5 нива
        Последно редактирано от Chinela; 27-05-09, 19:26.

        Коментар


        • До: Kawasaki KLX 650 R и С

          Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
          Ей това беше ключовия момент. Само дето няма настройване това чудо.
          Колега, до къде го докара с твоя мотор. Има ли развитие
          [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
          [/URL]

          Коментар


          • KLX 650 въпроси.

            Имам въпрос.Колко трябва да бъдат оригиналните жигльори на карбуратора?Имам съмнения ,че на моят са барани.
            sigpic

            Коментар


            • До: KLX 650 въпроси.

              Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
              Имам въпрос.Колко трябва да бъдат оригиналните жигльори на карбуратора?Имам съмнения ,че на моят са барани.
              Много добра тема.Не бях попаднал на нея за това попитах.Благодаря
              sigpic

              Коментар


              • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                Какво пише на карбуратора отстрани? CVK??
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                  В момента съм със 165 но ще го намаля на 150 защото черни доста.А и разхода е висок.После ще проверя какво пише точно.
                  sigpic

                  Коментар


                  • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                    CVK марката и Япония.
                    Последно редактирано от Евгени turboto; 08-01-10, 20:47.
                    sigpic

                    Коментар


                    • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Какво пише на карбуратора отстрани? CVK??
                      Мисля,че ще имам и проблем надолу в буталото щот е хапнал доста масалце.Ще го разхвърля целия и ще го ремонтираме.Някй да има идея за закопуване на бутало и гарнитури на нормални цени.
                      Последно редактирано от Евгени turboto; 08-01-10, 21:13.
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                        Готов е.Бутало сегменти шлаиф.Нови гумички и верига.Раглаж клапани и шлайф.Клапаните ги оставих 25-20 по хлабави,малко по шумни,но подобре да се чуват отколкото не.Жигльор 150 в карба,въздух на 2 оборота.Пали без смукач,със смукач дави и не иска да чуе за палене.Филтара е чисто нов въздушния.Дали да смъквам още жигльора?Свеща и тя е нова.Предния зъбак му хактах 14ка а заден 48ца.Сега му трябва тракторна гума.С тая таралежка само рови и стой на мястоБе общо взето стана добре.Това е днес на теста и разработка в хладно време -1 да не грее.
                        Прикачени файлове
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                          би ли ми казал от каде купи частите за клх-са

                          Коментар


                          • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                            Здравствуйте,помогите с регулировкой клапанов ,порядок регулировки и зазоры клапанов,с уважением Олег

                            Коментар


                            • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                              помогите с мануалом на KLX-650-C.по ремонту и настройкам,с уважением Олег

                              Коментар


                              • До: Kawasaki KLX 650 R и С

                                Първоначално публикуван от oleg-voa Преглед на мнение
                                Здравствуйте,помогите с регулировкой клапанов ,порядок регулировки и зазоры клапанов,с уважением Олег



                                Intake Right 0.12 mm Left 0.11 mm
                                Exhaust Right 0.16 mm Left 0.20 mm
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Scrapheap; 03-05-10, 09:05.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X