Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със Сузуки ДР 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със Сузуки ДР 500

    Машината си пали и е стабилна на ниски обороти но като подадеш газ изплющява и се усеща как връща в карборатора,
    клапани и карборатор са си наред а центровката е фиксирана и запалването е с магнет
    някакви идеи проблема стана след смяна на клапани но и при тях всичко си е уж наред ,конпресията е супер
    бих се радвал ако някои знае из нета сервисе мануал(сервизна книжка) за тоя мотор защото не намерих
    Последно редактирано от render; 29-08-08, 08:41.

  • #2
    До: Проблем със Сузуки ДР 500

    Казваш, че нямаш сервизна книжка - какви халабини оставихте на клапаните?
    Белезите на ангренажа правилно ли са зацепени?
    Това е стар модел, премери ли клапаните дали са с точните размери?

    Коментар


    • #3
      До: Проблем със Сузуки ДР 500

      нямам сервизна книжка ,много ще се радвам ако някои ми даде линкче някъде из нета , а хлабините ги гледах от др 650 но да има 2-3 стотни разлика едва ли е проблем това
      интересното е че днес като се ядосах отидох и купих един нов карборатор от МЗ 250 мотора тръгна като улав аз мислех 4е няма да го храни а си върви с него перфект явно стария карборатор е правил някакав проблем даже и не знам какъв щото всичко уж си му бе както си требе

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със Сузуки ДР 500

        ееее стига де никой ли няма мануалче за това добиче

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със Сузуки ДР 500

          още въпросчета
          с карборатора от мз 250 си върви обаче му идва много богата смес нещо -пуши черно дори и на най-ниско положение на иглата.
          С оригиналния работи само на смукач ,дори и горещ да е двигателя .Без смукач подържа само ниските като дадеш газ и заглъхва ,пробвах и разширих жиглиора с 0,5 десети няма пак резултат .
          Странното е че на МЗ жиглиора на карборатора е 1.3 и го прехранва
          Японския е на 2.0 а имам чуството че не му стига манжа или му е много въздуха
          въпросите
          -ако намаля на МЗ жиглиора на карборатора е 1.0 ?
          -и какво аджеба може да му има японския карборатор ?

          Коментар


          • #6
            До: Проблем със Сузуки ДР 500

            Колега тези ДР-ри са с много добри карбуратори на Микуни. Горят малко и вървят много.
            Имах такъв Др, много е важно какво ниво си му направил. Ако си от София мога да ти помогна.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X