Обява

Свий
Няма добавени обяви.

yamaha wr426-кой е най-подходиащия АУСПУХ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • yamaha wr426-кой е най-подходиащия АУСПУХ

    Чета тук из форума че доста хора карат YAMAHA и то WR,YZ какъвто всъщност карам и аз,но се чудя за мойта моторетка какъв ауспух като марка да си сложа.А също така ако някой има опит с различни модели ауспуси и желае да го сподели ще му бъда благодарен.
    Между другото старата ми моторетка беше WR400F и беше с FMF ауспух и не забелязвах някаква разлика във вървенето на мотора а само като чели беше малко по-тих.Докато сега новата YAMA WR426F с оргиналния ауспух вади чувсвително повече POWER.Та въпроса ми е мога ли да очаквам някаква по-съществена промяна във вървенето на мотора от един AKRAPOVIC например?

  • #2
    разлика във вървенето няма да осетиш - тазликата е под 1кс!

    Разликата е в нивото на шумът и теглото. Акраповича е най лек от всички и много добре заглушава - т.е. много добто съотношение кг/шум

    Коментар


    • #3
      Аз бях сложил CRD - цяла генерация на WR 426.
      Бих казал, че мощността се вдигна чувствително, а шума падна.
      Колегата Данчо беше сложил CRD - рейсингова генерация. Той много отвори мотора, но шумът беше ужасен !!!
      Оригиналния ауспух на Ямахата е сигурно най-лошият
      FMF подобрява несъществено мощността в низките обороти и вдига около 1 к.с. в областта между 9000 и 11000 оборота. Гледал съм всички тестове на този ауспух за почти всички хитови мотори и навсякъде почти се държи еднакво.
      За Акраповича съм чувал само хубави неща!
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от sabin
        разлика във вървенето няма да осетиш - тазликата е под 1кс!

        Разликата е в нивото на шумът и теглото. Акраповича е най лек от всички и много добре заглушава - т.е. много добто съотношение кг/шум
        Имах между различните тунингови алспуси, естествено отворените вървят повече от полуотворените, ама както каза Жоро много шумят...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X