Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за скоростите на ямаха хт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: въпрос за скоростите на ямаха хт

    според мен: изхабени феродови дискове на съеденителя , .....смяна и си готов !, карам същия мотор ХТ600Е - и имам същия проблем

    Коментар


    • #17
      До: въпрос за скоростите на ямаха хт

      Незнам дали си решил проблема,но ще ти кажа да не пипаш нищо.Ако беше проблемен съединителя щеше да имаш друг проблем-ПРЕПЛЪЗВАНЕ.Просто в покой трудно се улучва N.

      Коментар


      • #18
        До: въпрос за скоростите на ямаха хт

        щом си в покой,с единия крак бутай мотора напред/назадм, така е по-лесно да намериш N
        АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

        Коментар


        • #19
          До: въпрос за скоростите на ямаха хт

          извинявам се за това че пиша по късно но нямах възможност досега
          проблема с неутрала е решен , всичко е заради жилото не беше регулирано както трябва сега всико си е ок , аз и не съм мислил да барам каквото и да е , просто сам си такъв че понякога сам си внушавам че става нещо ( и с колата ми е така ) , вчера ми се скъса и самото жило на от самата папка която е на ръкохватката , искаха ми 30 лв за ново ............. но с хубав поялник и 20 мин игра успях да си направя старото
          днес го тествам цял ден за сега да чукна на дърво няма проблеми

          Коментар


          • #20
            До: въпрос за скоростите на ямаха хт

            На моя мотор почти никога не уцелвам неутрална когато съм в движение или изобщо когато е запален. Бяха ми казали че когато е запален прескачал неутралната автоматично, това вярно ли е или и аз имам проблем?

            PS мотора е сузуки др600
            Последно редактирано от Godman; 30-08-08, 19:27.

            Коментар


            • #21
              До: въпрос за скоростите на ямаха хт

              Първоначално публикуван от Godman Преглед на мнение
              На моя мотор почти никога не уцелвам неутрална когато съм в движение или изобщо когато е запален. Бяха ми казали че когато е запален прескачал неутралната автоматично, това вярно ли е или и аз имам проблем?

              PS мотора е сузуки др600
              Карам Янаха ХТ и досега съм нямал проблеми с намирането на неутрална.Дори моторът да е в движение или запален.
              АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X