Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждая се от съвет при избор на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждая се от съвет при избор на мотор

    Здравейте понеже ми предстой много важна покупка на Доминатор и искам да ви попитам как мога да разбера двигателя читав ли е чукат ли му клапани и агр.верига дали гори масло понеже не ги разбирам тези неща много а и не искам да се прецакам както с стариа ми мотор ХР600.МНОГО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ИНФОТО.
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

  • #2
    До: Нуждая се от съвет при избор на мотор

    Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
    Здравейте понеже ми предстой много важна покупка на Доминатор и искам да ви попитам как мога да разбера двигателя читав ли е чукат ли му клапани и агр.верига дали гори масло понеже не ги разбирам тези неща много а и не искам да се прецакам както с стариа ми мотор ХР600.МНОГО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ИНФОТО.
    Най-добре вземи човек който е в час при огледа.А и щом вече си се упарил знаеш как стоят нещата после,яко набутване.
    Polaris Magnum 500
    Mercedes ml320

    Коментар


    • #3
      До: Нуждая се от съвет при избор на мотор

      Трябва да знаеш че доминатор е символ на издържливост.Страхотно здрава машина стига да умееш да го караш.Успех с покупката!

      Коментар


      • #4
        До: Нуждая се от съвет при избор на мотор

        еми като се качих дай му малко форсаж гледай да не вади църен пушак лостчето на скоростите а няма луфт и предния пинион да не играе нажутре и на вънка не бива да се чува свирене от двигатела трябва да си работи нормално да му дадеш на 2ра газ до край ако са изпраяя значи е ток базикам се за последното

        Коментар


        • #5
          До: Нуждая се от съвет при избор на мотор

          Първоначално публикуван от coolmanx Преглед на мнение
          еми като се качих дай му малко форсаж гледай да не вади църен пушак
          А ако вади черен пушек това какво означава? Някакъв проблем ли е?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X