Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на масло

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на масло

    Първоначално публикуван от sestaka Преглед на мнение
    Благодаря колега,а някакви данни за AGIP-а можеш ли да ми дадеш.Или пък снимка.Какво да сипа на DRZ-та.Благодаря предваритвлно.

    100% синтетично всесезонно четиритактово масло Agip 10W60 Racing. Специално разработено за високооборотни многоклапанови двигатели за постигане на високи резултати и добра защита. Чрез пълната синтетична формула на максимално електрохимично свързване създава предпазен филм който защитава двигателя при студен старт, има бърза циркулация, изключително предпазва клапаните и дава много добри резултати за постигане на високи скорости. Има мощен антиразпенващ ефект и максимално бързо пренася топлината. Надвишава спецификациите API SJ. ACEA A3. JASO MA.
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Избор на масло

      Благодаря много на колегите Helik и pe6o74 ,че се отзоваха на молбата ми.Ще сменя маслото преди сезона,за да съм сигурен,че няма да имам проблеми.Досега имам 1000 км с Кастрола,ама ще го махна.Благодаря отново колеги.
      DRZ 400S

      Коментар


      • От: Избор на масло

        Здравей те колеги,от скоро карам Yamaha YZ250F 05 г. предстои ми смяна на маслото,някаква идея какво масло да му нялея,питах предишният собственик и ми каза,че го е карал с Motul 10w40,според вас пак Моtul ли друга марка и 10w40 или 15w50.......Благодаря.

        Коментар


        • От: Избор на масло

          Първоначално публикуван от Pachev Преглед на мнение
          Здравей те колеги,от скоро карам Yamaha YZ250F 05 г. предстои ми смяна на маслото,някаква идея какво масло да му нялея,питах предишният собственик и ми каза,че го е карал с Motul 10w40,според вас пак Моtul ли друга марка и 10w40 или 15w50.......Благодаря.
          В студеното 10/40 в топлото 50 може и 60. Най добре да ползваш качествени масла, пълна синтетика, поне 20 лв литъра, и навременна смяна още по важно.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • От: Избор на масло

            Благодаря колега,а някъкви предположения за марка,да продължавам ли с Motul-ла или друго да взимам.

            Коментар


            • От: Избор на масло

              Аджип 10 в 60 рейсинг ти препоръчвам . Това ти го казвам на база 18 годишен ОПИТ с това масло , за да не прозвучи като непозволена реклама . Но 5 човека да питаш - 5 различни марки ще ти похвалят .

              Коментар


              • От: Избор на масло

                Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                Аджип 10 в 60 рейсинг ти препоръчвам . Това ти го казвам на база 18 годишен ОПИТ с това масло , за да не прозвучи като непозволена реклама . Но 5 човека да питаш - 5 различни марки ще ти похвалят .
                Ей Пешо, взех маслото директно от "Балкан Проджект" в София и тези дни ще го слагам на моторетката. След толкова много мнения и препоръки от твоя страна се надявам да остана доволен. Също така цената на която го взех, няма аналог
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Избор на масло

                  Лично аз не бих сложил вече Mотул за да не се окаже произведен в Китай.Всичко хубаво и продаваемо един ден му се намира майстора.Не благодаря не искам да карам с масло бутилирано в гараж.
                  Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                  Коментар


                  • От: Избор на масло

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    ... След толкова много мнения и препоръки от твоя страна се надявам да остана доволен.
                    Ще останеш ,ще останеш . Карал съм с него , и сега даже съм налял такова в скутера , няма лъжа няма измама , първокласно е.
                    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                    Коментар


                    • От: Избор на масло

                      Първоначално публикуван от Радо Преглед на мнение
                      Лично аз не бих сложил вече Mотул за да не се окаже произведен в Китай.Всичко хубаво и продаваемо един ден му се намира майстора.Не благодаря не искам да карам с масло бутилирано в гараж.
                      А защо не си го вземеш направо от Проспид,или и на тях не варваш?
                      KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                      Коментар


                      • От: Избор на масло

                        Не вярвам на никого а на собствен опит.Няколко години карах с Аджип и бях доволен.Откакто минах с личният ми автомобил 220000 км безаварийно с Q8 (Кю Ейт) се пренасочих към него и така 3 години с пълната му синтетика.Мотора е WR 250 F.Човешката алчност е безгранична особено в родината ни. Може и да са официални вносители на мотул но такъв продукт е изкушаващ за подправяне.
                        Последно редактирано от Радо; 18-03-12, 06:54.
                        Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                        Коментар


                        • От: Избор на масло

                          Трябва да Ви кажа,че Мотула вече има по ниски цени.300v 10/40 в 60литров варел-25 лв.,3000 20/50-минерално 8.50лв за литър.И не пишете глупости.
                          0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

                          Коментар


                          • От: Избор на масло

                            Аз съм ползвал мотул и съм доволен

                            Коментар


                            • От: Избор на масло

                              Днес най-накрая и за откриването на сезона сложиш новото масло на мотора. За момента ще се въздържа от коментар, защото искам да му навъртя още километри за да мога хвана разликата, която търсяОще веднъж благодаря на колегата Pe6o74 за оказаното му влияние в избора на маслото-AGIP RACING 10W60
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: Избор на масло

                                Новото масло е вече в експлоатация и се представя на ниво. Остава само, когато температурите се вдигнат повечко, да запази доброто си впечатление в мен
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X