Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

    Колеги , я кажете може ли да му се сложи стратер на този модел, че днес за втори път пала с манивела и така ме изрита ...че още ми е изтръпнал крака. И Вас ли така зверски Ви рита, има ли някакъв чалъм за паленето с манивела. Или да се примирявам с болката.

  • #2
    До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

    Еми той попринцип трябва да има стартер .Аз на моя гледам ,че има такав ботон и като го пипам само цъка нещо,но момчето от което го взех каза ,че и тои когато си го е взел не е имал и сега ритам като тебе Ако някои колега знае от какво може да е и дали може да се поправи нека ми пише или в темата или на ЛС. Мерси предварително!

    Коментар


    • #3
      До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

      На мотора може да се сложи стартер ама трябва друг кужух за стартер

      Коментар


      • #4
        До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

        Кажете как е чалъма на ритането, рязко до доло ли? То, че аз не ритам правилно си е така, но от какво се получава това връщане?

        Коментар


        • #5
          До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

          Първоначално публикуван от KioTo Преглед на мнение
          Кажете как е чалъма на ритането, рязко до доло ли? То, че аз не ритам правилно си е така, но от какво се получава това връщане?
          Колега за ритане трябва да се нагоди най-горе манивелата и риташ ряскоЗа връщането е нормално ако матора има компресия

          Коментар


          • #6
            До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

            Моя КЛР има и стартер и манивела , понеже сега нямам акумулатор паля на ритане. Аз не ритам от най-горна точка , но мисля че ти ще си му свикнеш от къде, как ... просто малко време да мине , от втория път няма как. Имай търпение

            Коментар


            • #7
              До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

              Наистина практиката му е майката, първите 2 пъти ми се стори някакъв ужас ,то като си свикнал с стартер е така .Благодаря Ви за инфото ((:

              Коментар


              • #8
                До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

                Аз пък от вчера съм собственик на DR 650,и досега не бях "сритвал" такъв голям мотор ,но стария собственик набързо ми изнесе лекция,и си го паля перфектно като за начинаещ Пък и още не ме е ритал... Мисля че не си намерил чалъма на твоя,но по принцип това което досега съм разбрал е че трябва да почнеш от горна мъртва точка на буталото ,за да развие двигателя обороти,и да не те ритне!

                Коментар


                • #9
                  До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

                  Извинявам се ,че намесвам XT 600 ,но мен и казаха да ритам с тежеста на тялото не само с крака.От горно положение и когато жилото на декомпресора е регулирано добре няма проблем.
                  КТМ 400 EXC

                  Коментар


                  • #10
                    До: КЛР 600, може ли да му се сложи стартер?

                    Извинявам се ,че намесвам XT 600 ,но мен и казаха да ритам с тежеста на тялото не само с крака.От горно положение и когато жилото на декомпресора е регулирано добре няма проблем.
                    КТМ 400 EXC

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X