Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW F-650 GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW F-650 GS

    Здравейте, имам BMW F-650 GS ......така нареченото "градско ендуро". До колкото знам, този модел е направен след изчисления, че 80% от времето собствениците на ендуро карат в града ...
    Понеже е малко рядък мотор за БГ, търся собственици на такива за да обменяме информация, акъл и т.н.

  • #2
    До: BMW F-650 GS

    ....егати редкия мотор съм си купил !!

    Коментар


    • #3
      До: BMW F-650 GS

      Не бе пич!Не е толкова рядък, обаче форума е предимно за разни идиоти дето ако не се "окалят като прасета" не намират удоволетворение и смисъл в живота.А с твоя мотор това не става и затова никой не ти отговаря !
      Вземи примерно да го разкостиш от разните пластмаси, вкарай го в "кереча" и пусни една тема ,примерно: " F 650 GS става ли за офроуд, а?", да видиш коментарите......
      Майтапя се, карай си моторчето,изключително приятно е за каране и разходки по асфалт или макадам (мой познат имаше такъв) , а ако ти трябва нещо по хард,просто си купи друг мотор!
      Последно редактирано от Гълъбин Колев; 27-02-08, 08:32.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #4
        До: BMW F-650 GS

        Имах такъв 6 години и му навъртях 40000 км. Беше от първите, единствения червен в София по онова време - куките бяха с бели. По-принцип е хубава машина, ако го караш предимно по асфалт. В началото като беше на 1000 км дигаше 190 по магистралата, но след няколко хиляди падна на 180 и това си му остана максималната скорост. Особени проблеми не ми е давал, като имаш впредвид че докато се убедя че не става за пътеки доста го мъчих по Рила и Пирин. После пробвах в Родопите където машината се представи доста по-добре и накрая съм карал предимно там. За тия години съм сменил извън консумативите само водна помпа и лагери на кормилото - голямото предимство на BMWто е в поддръжката - всичко може да дойде до 10 дни с гарантирано качество. Комплекта верига с пиньоните издържа 20000 км - с каране по кал и пясък и струваше към 400лв. Накрая от много зор почна да се обажда лагер на коляновия вал и го продадох - така че не си мисли че е дуракоустойчив, ако го товариш много по баирите ще се скапе. Най-големия проблем му са килограмите, това го разбрах след като минах на по-леки Хонди. Иначе комфорта на дълго е доста добър.
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          До: BMW F-650 GS

          Първоначално публикуван от Гълъбин Преглед на мнение
          Не е толкова рядък, обаче форума е предимно за разни идиоти дето ако не се "окалят като прасета" не намират удоволетворение и смисъл в живота.
          Много точно казано
          MG RACING

          Коментар


          • #6
            До: BMW F-650 GS

            Здравейте преди месец си купих такава машина БМВ Ф650гс 2001г.за сега мога да кажа само положителни неща .Не слизам от него адски удобен за път.Натоварен с 3 куфара и гаджето ми даде разход 4/100км.което си е екстра при това върви като побеснял! изкарах го извън асфалта доста планински терен справя се отлично нищо,че беше с поистъркани гуми общо взето,където има пътечка за хора този мотор ще мине,което ми задоволява всички нужди
            Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

            Коментар


            • #7
              До: BMW F-650 GS

              Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
              Здравейте преди месец си купих такава машина БМВ Ф650гс 2001г.за сега мога да кажа само положителни неща .Не слизам от него адски удобен за път.Натоварен с 3 куфара и гаджето ми даде разход 4/100км.което си е екстра при това върви като побеснял! изкарах го извън асфалта доста планински терен справя се отлично нищо,че беше с поистъркани гуми общо взето,където има пътечка за хора този мотор ще мине,което ми задоволява всички нужди
              ок тъде си ти ?

              Коментар


              • #8
                До: BMW F-650 GS

                от София
                Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                Коментар


                • #9
                  До: BMW F-650 GS

                  GS не е много градско ендуро
                  http://bikeintro.com/wp-content/bmw-...-2000-text.jpg
                  може би става въпрос за CS
                  http://www.ca-cycleworks.com/shop/ca...stntn128c3.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    До: BMW F-650 GS

                    Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                    Здравейте преди месец си купих такава машина БМВ Ф650гс 2001г.за сега мога да кажа само положителни неща .Не слизам от него адски удобен за път.Натоварен с 3 куфара и гаджето ми даде разход 4/100км.което си е екстра при това върви като побеснял! изкарах го извън асфалта доста планински терен справя се отлично нищо,че беше с поистъркани гуми общо взето,където има пътечка за хора този мотор ще мине,което ми задоволява всички нужди

                    Как така 4 на 100? Нещо си объркал с изчисленията май? Хващал ли си риба с еееей .....такова око?
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • #11
                      До: BMW F-650 GS

                      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                      Как така 4 на 100? Нещо си объркал с изчисленията май? Хващал ли си риба с еееей .....такова око?
                      Като кара леко и плавно със скорости около 90-100 ще го смъкне, нищо чудно....
                      Аз с жена ми при леко каране Африката(750) ми дава разход 5-5,5 на 100км при средна скорост 90-100

                      Коментар


                      • #12
                        До: BMW F-650 GS

                        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                        Как така 4 на 100? Нещо си объркал с изчисленията май? Хващал ли си риба с еееей .....такова око?
                        Това си е средния разход на гориво за BMW-то... за това го бройках толкова... Машината е и с по-мека возия, не ти къса ръцете рязко повишаване на оборота.

                        Коментар


                        • #13
                          До: BMW F-650 GS

                          Първоначално публикуван от Гълъбин Преглед на мнение
                          ...обаче форума е предимно за разни идиоти дето ако не се "окалят като прасета" не намират удоволетворение и смисъл в живота.

                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #14
                            До: BMW F-650 GS

                            Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
                            GS не е много градско ендуро
                            http://bikeintro.com/wp-content/bmw-...-2000-text.jpg
                            може би става въпрос за CS
                            http://www.ca-cycleworks.com/shop/ca...stntn128c3.jpg
                            Колегата най-вероятно говори за модела до 99-та година. Там си е направо градско ендуро - най-вече заради мекото окачване... Иначе си има engine guard и мисля могат да се сложат и ролбари - ако искаш... Абе бях харесал един - доста ме привлече, но с тия данъци и простотии се откзах... Ще си карам off-road и това е.

                            Ето още няколко теми по въпроса "цък" и "цък".

                            ----------------------- == | ==-----------------------

                            Много се разпиляха темите за BMW-то... дайте да се определи една и да се държи някакъв контакт между хората, които имат мотори или се интересуват от марката!
                            Последно редактирано от господин никой; 13-03-08, 09:11. Причина: Добавка

                            Коментар


                            • #15
                              До: BMW F-650 GS

                              Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                              от София
                              ми дай да разменим някви координати........да обменяме инфо за части и проблеми , че ти май си първия който слещам с такъв мотор. Преди 6 месеца бях с колата и гледам един с същия като моя, а на номера му " Х " и си викам " Я гледай, че и от Хасково /аз съм роден там ама живея в София/ .....светкам му, махам му , а ония нищо......кара си бавно и само нещо си огледа мотора. На един светофар излязах от колата и му викам
                              -Колега и аз съм със същия мотор
                              ........а той започна на английски....

                              мейла ми е mitkostoichev@mail.bg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X