Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на новата Yamaha WR450F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

    Страхотна машина, ела да покараш с нас да се запознаем, че ми стана ендуро-кумир, Кики плаши всеки байр с теб вика, Митака да е тука се качва на една гума до горе, а ние си стоим безпомощни долу
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • #47
      До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
      Леле Митак, много тунинг от както я видях последния пътАма демпфер упорито не щеш да сложиш
      А че там е най-доброто място за ГПС-а, всички го видяхте от мене
      Има още малко работа по мотора,чакам да пристигне предпазител на заден спирачен диск и няколко дребни екстрички ,а демпфер не мисля да слагам ще наблегна на физическа подготовка.
      Прав си за GPSa въпреки,че е доста уязвимо мястото,особено при обръщане но пълно щастие няма


      Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
      Страхотна машина, ела да покараш с нас да се запознаем, че ми стана ендуро-кумир, Кики плаши всеки байр с теб вика, Митака да е тука се качва на една гума до горе, а ние си стоим безпомощни долу
      Мерси за поканата с удоволствие ще дойда при първа възможност.

      Коментар


      • #48
        До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

        Първоначално публикуван от bno Преглед на мнение
        Реших и аз да представя моята машинка,с подобренията които съм направил по нея.
        БРАВО Мите,само така!!!
        Последно редактирано от Краси; 20-09-08, 19:04.
        http://www.stairwaytoglory.com/en/

        Коментар


        • #49
          До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

          След неделните Буховски наигравки предпазитела на капака на съединитела си свърши работата!









          Ако не беше той,щеше да има дърпане с въже,ремарке,ремонт,покупка на нов капак и минимум една седмица в бокса!





          Ето ги Х буховци благодарности за приятната разходка









          Това е дългя сипей красота







          а това е средния!







          и дерета,пътеки без пътеки и ...т.н.



          благодарности на bate_v,който отдели време и труд за да направи капака и да го постави.

          Коментар


          • #50
            До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

            Мите,видео няма ли? М/у другото,сложи ли шнорхела?
            http://www.stairwaytoglory.com/en/

            Коментар


            • #51
              До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

              Първоначално публикуван от NTTonev Преглед на мнение
              Мите,видео няма ли? М/у другото,сложи ли шнорхела?
              Имам и видео,но е от телефона,досега не съм качвал във форума и незнам как става качването им,а шнорхела го сложих но все още не съм карал с него,ще пиша като го тествам,поздрави!

              Коментар


              • #52
                До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                Здравейте колеги. Искам първо да благодаря на Митко/BNO/че ми помогна да разбера какво трябва да махна като ограничители по моя WR450f. Тъй като съвсем от скоро се занимавам с ендуро и нямам много контакти в тези среди искам да попитам от каде даси купя претпазители за капака на саединителя,подкартерна решетка и предпазител за радиаторите.

                Коментар


                • #53
                  До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                  На мен също ми трябва предпазител за капака на съединителя! Как вървят и откуде?
                  http://www.stairwaytoglory.com/en/

                  Коментар


                  • #54
                    До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                    Първоначално публикуван от NTTonev Преглед на мнение
                    На мен също ми трябва предпазител за капака на съединителя! Как вървят и откуде?
                    Моят е направен от алуминиев панел за фасади и е залепен с универсален силикон.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                      Първоначално публикуван от bno Преглед на мнение
                      Моят е направен от алуминиев панел за фасади и е залепен с универсален силикон.


                      Аха,ясно ще го имам в предвид.Много благодаря и много поздрави! Колеги,между другото ми трябва двутактов ендуро или крос двигател,може да е 125 или 250(за предпочитане е).Извинявам се,че тук пускам запитването,но ми се струва,че тази тема е по посещавана и затова пиша тук!
                      http://www.stairwaytoglory.com/en/

                      Коментар


                      • #56
                        До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                        Здравейте, малко нагло се включвам в темата, но съм мераклия да си взема такава ямаха догодина живот и здраве и бих искал да знам дали след всичкия този тунинг се е получил желания ефект....И ако имате някакви специални впечатления към мотора, били положителни или отрицателни, да ги споделите. Мерси предварително!
                        09 YZ290F Athena BB

                        Коментар


                        • #57
                          До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                          Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                          Здравейте, малко нагло се включвам в темата, но съм мераклия да си взема такава ямаха догодина живот и здраве и бих искал да знам дали след всичкия този тунинг се е получил желания ефект....И ако имате някакви специални впечатления към мотора, били положителни или отрицателни, да ги споделите. Мерси предварително!
                          Здравей!Взимай,няма да съжаляваш!!!
                          http://www.stairwaytoglory.com/en/

                          Коментар


                          • #58
                            До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                            Нова екстра Shark fins “предпазител на заден спирачен диск”





                            Монтира се много лесно,единствено трябва да се смажат водачите на спирачния апарат с медна грес.







                            Това е поздрави на всички!
                            Последно редактирано от bno; 13-11-08, 17:21.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                              Да ви попитам дали wr-ите(и двете кубатури и след 2007) имат нужда от монтиране на перка за охлаждане?! Дали загряват и дали въобще имат датчик?!Говоря за каране на 1-2-3 в гората с ръчкане(спри, тръгни)
                              Последно редактирано от nk_dimitrov; 18-11-08, 08:42.
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар


                              • #60
                                До: Тунинг на новата Yamaha WR450F

                                Аз предполагам, че си имат. Ако пък нямат това пак не е някакъв кой знае какъв проблем. Все пак щом е Вр е изчислен за ендуро каране и то далеч по тежко и екстремно от нашето. Едва ли ще успееш да го прегрееш. Е на Искрен КТМ-а няма перка пък не загрява.
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X