Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

    Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
    По добре ги остави малко по-хлабави(да чукат ЛЕКО)...Винаги е по-добре хлабините да са в горният диапазон
    Успех
    Да и аз така знам и затова не му се притеснявам. Като го упека яко вместо да ми затяга ми идват хлабините идеални, както са КТМ-ите.
    Но знам също и че тея хлабини по някое време ще станат вече по големи и ще трябва да се боря с проблема, и затова питам от къде евентуално след изчисляване на точния пул по таблицата да си поръчам новички.

    Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
    Аз имам 4 пула от старата глава виж премери и пиши размерите и аз ще премеря моите и ако съответно стават ще се разберем
    Мерси колега ще имам едно на ум да проверя при теб "когато му дойде времето"
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #47
      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

      хаиде да съживим малко тази тема .Тъй като гледам има доста собстеници на klx 250 ,един от който съм и аз.Хайде пишете нещо да посъйивим малко темата.

      Коментар


      • #48
        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

        Ами ето ти тема за размишление Защо подяволите мотора ми като го спра и завира. Имайте в предвит че перката беше включена. То ясно че като загасиш горещ двигател водата кипва, но ми е интересно дали и вашите в тая жега завират. на 2 пъти му сипвах вода в разширителния съд . Не съм го юркал по екстремите. Странна работа а не ми се струва да съм го прегрял защото има мощност и си държи ниски префектно.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • #49
          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

          Какво искаш да кажеш под(завира),че е хварлило водата или?

          Коментар


          • #50
            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

            Ами и изхвърля вода не много а и като го спреш баш си завира почва да балбукаАма аз открих проблема. Капачката ми не държи вече налягане и водата кипва по-рано а и затова ми я изхвърля
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #51
              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

              Еми щом си реши проблема ок.То и аз имах подобен проблем,ама аз не си бях завил капачката на радиатора.

              Коментар


              • #52
                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                Колеги много ме интересува колко конски сили е Kawasaki klx 250.Който знае да пише.

                Коментар


                • #53
                  До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                  http://www.bikez.com/search/index.php

                  ето гледай.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #54
                    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                    Има само по новите модели клх обаче и на тях не пише колко к.с са.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                      30 к.с. е този мотор по спецификация.
                      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                      2007 HOMDA FMX 650

                      Коментар


                      • #56
                        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                        мерси за отговора

                        Коментар


                        • #57
                          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                          Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
                          Колеги много ме интересува колко конски сили е Kawasaki klx 250.Който знае да пише.
                          Заповядай колега!
                          http://images.google.bg/imgres?imgur...a%3DN%26um%3D1
                          Power-29hp(21,6kw) 9000rmp

                          Коментар


                          • #58
                            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                            То това е за модел 2007 ама той двигателя май не се е променил през годините.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                              Ами ето ти тема за размишление Защо подяволите мотора ми като го спра и завира. Имайте в предвит че перката беше включена. То ясно че като загасиш горещ двигател водата кипва, но ми е интересно дали и вашите в тая жега завират. на 2 пъти му сипвах вода в разширителния съд . Не съм го юркал по екстремите. Странна работа а не ми се струва да съм го прегрял защото има мощност и си държи ниски префектно.
                              Колега вземи си сложи антифриз където завира над 130 градуса
                              защото нали знаеш че водата ври при 100 градуса на морското равнище а колкото по голяма е надморската височина на толкова по малко градуси завира
                              така че сам прецени какво се случва когато се качиш някъде
                              Който не кара той не пада :mrgreen:
                              http://vbox7.com/play:84a1f27e

                              Коментар


                              • #60
                                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                                Имам проблем с кавазакито.Като натисна стартера се чува чукане в релето,което се намира до акумолатора,но стартера не варти и мотора не пали.Та вапроса ми е дали проблема е в стартера или в релето.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X