Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобрения на Suzuki Dr 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подобрения на Suzuki Dr 600

    Здравейте колеги!Интересува ме какви подобрения могат да се направят по този мотор за да стене по вървежен?Примерно нещо по карбуратора с ускурителната помпа или нещо друго,такива дребни неща които могат да се бутнат по мотора и да стане по агресивен

  • #2
    От: Подобрения на Suzuki Dr 600

    Карай си мотора и не се занимавай с глупости!Като искаш по вървежен и мощен,вземи си по-голяма кубатура!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • #3
      От: Подобрения на Suzuki Dr 600

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Карай си мотора и не се занимавай с глупости!Като искаш по вървежен и мощен,вземи си по-голяма кубатура!
      По скоро обратното,по лек и с по малка кубатура.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #4
        От: Подобрения на Suzuki Dr 600

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        По скоро обратното,по лек и с по малка кубатура.
        Aко е свикнал с 600куб.,не знам да ли по-малка ще му е по-вървежна!Това го съдя по мен разбира се,карам 650куб.
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • #5
          От: Подобрения на Suzuki Dr 600

          Здравей, преди време когато имах такъв, исках да го използвам и в гората и на пътя. В гората, бях тъп и упорит... На пътя по биваше... С този ритач... Сега за гората си взех още един комплект капли с гуми, дебели вътрешни и папиони, заден зъбак с повече зъби, не ме питайте не помня колко... За пътя, оригиналните капли с по малък зъбак... Смених ауспуха с по-отворен, сложих кит на карбуратора и спортен въздушен филтър, свещи и така...
          Резултат, бързо износен съединител...
          В гората тежък туч, ефекта на камбаната, аз 100 кила + с екипировката, резервоара на високо и ела изгрей.... Сещам се че като паднех на лявата страна, трудно палеше после, отне ми време да се науча да падам надясно само.... но по-малко ритах...
          На пътя, падна разхода, по-ниски обороти на круизна скорост, но аз го товарих, 3 куфара + мен и придружителка, по често превключване и пак съединител... Това е, аз бях много доволен от мотора, дурако устойчив и лесен за подръжка, достатъчно мощен, малко шумен, но доставящ удоволствие...

          П.П. Кросовите гуми с джантите още стоят на вилата, ако ги искаш ще се разберем, комплект са с осите, диска отпред и барабана с зъбаците отзад, просто сваляш едните и слагаш другите и в гората...

          Коментар


          • #6
            От: Подобрения на Suzuki Dr 600

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Aко е свикнал с 600куб.,не знам да ли по-малка ще му е по-вървежна!Това го съдя по мен разбира се,карам 650куб.
            Пробвай 450,ще те мята като бръмбър сламка.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • #7
              От: Подобрения на Suzuki Dr 600

              Със смяна на карбуратор и ауспух ще се усети промяна , но за да стане мотора "вървежен" , трябват промени по окачването и сваляне на килограми.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: Подобрения на Suzuki Dr 600

                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                Със смяна на карбуратор и ауспух ще се усети промяна , но за да стане мотора "вървежен" , трябват промени по окачването и сваляне на килограми.
                И после 450 марка сам ще си избере

                Коментар


                • #9
                  От: Подобрения на Suzuki Dr 600

                  Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                  Пробвай 450,ще те мята като бръмбър сламка.
                  Ми пробвал съм доста ,не съм се мятал като сламка.
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подобрения на Suzuki Dr 600

                    Аз карам също DR 600 и то само в гората.Страшно съм доволен, тежък е , но свикнеш ли е голям кеф.Не става за пътеки, но пък има много мощност с тези 600 сс и там където другите карат на втора, то ти си джиткаш на четвърта.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подобрения на Suzuki Dr 600

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Ми пробвал съм доста ,не съм се мятал като сламка.
                      Значи не си раздавал достатъчно газ,спомням си като смених моя туч ЯМАХА ТТ600 със ЯМАХА ВР426, разликата беше все едно съм се качил от трабант на порше.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X