Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

    Здравейте. избрах си ендуро (Honda 250 CRE) с фар, но няма мигачи. някой знае ли от опит дали в КАТ изискват мигачи. доколкото разбрах от нета, без мигачи няма да стане, но все пак ако може и вашите мнения. и ако трябват мигачи, къде може да сте инсталират такива?

  • #2
    От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

    Здравей, на моето CRE250 96г. също няма монтирани мигачи, но е регистрирано в КАТ София без проблеми. Но всичко останало като габарити,къси,дълги, свирка,стоп светлина,степенки за втори пасажер , стойка за мотора и огледало са налични.

    Коментар


    • #3
      От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

      Honda CRE не е ли двутактов мотор?
      0888 074 049

      Коментар


      • #4
        От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

        Мигачи не са задължителни . Има и 2т и 4т : https://www.google.bg/search?q=hm+cr...l%3B1000%3B750

        Коментар


        • #5
          От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

          Аз моя мотор го регистрирах без проблеми имаше мигачи само от пред. Но според мен зависи на какъв кеф ще е този на канала.

          Коментар


          • #6
            От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

            Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
            Но според мен зависи на какъв кеф ще е този на канала.
            Спокойно можеш да му кажеш да ти посвири,ако нямаш мигачи.

            Коментар


            • #7
              От: Мигачи на Ендуро при регистрация в КАТ

              регистрирах го. задължително искат фар, мигачи, стоп спирачка (даже и на ръчната), осветление номер, огледала. върнаха ме за огледала, но монтирахме две забързо. наистина зависи на кой ще се паднеш на каналите. като цяло гледат много подозрително на кросовите мотори

              Коментар


              • #8
                Здравейте, някой има ли информация към днешна дата , мигачите при регистрация на ендуро задължителни ли са ? Ако не са, какво да се каже на служителя на каналите ? Мерси !

                Коментар


                • #9
                  Краткият отговор е ДА!
                  Дългият.
                  Ендуро НЕ СЕ РЕГИСТРИРА! За регистрацията е необходимо да има работещи пътепоказатвли, фар, работещ стоп (ръчна и крачна спирачка ), КИЛОМЕТРАЖ (задължително-СКОРОСТОМЕР), осветлениеза рег. табела!


                  п.п. Стига тъпи въпроси плиййзз.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • sers
                    sers коментира
                    Редактиране на коментар
                    И що да не се регистрира ендуро ? При положение че живееш в град и трябва да си лйййгъл докато стигнеш гората ???

                  • Стоян Боюков-Sariones
                    Стоян Боюков-Sariones коментира
                    Редактиране на коментар
                    Моя грешка в тази част. Писал съм по-долу.

                • #10
                  Крос не се регистрира. Ендурата си имат всички тези реквизити заводски. Ако в процеса на експлоатация са отпаднали това е друг въпрос
                  На пример кросовата Ямаха YZ не се регистрира, но аналога ендуро (street legal) - WR - да.

                  Коментар


                  • Стоян Боюков-Sariones
                    Стоян Боюков-Sariones коментира
                    Редактиране на коментар
                    Съгласен! Което си е вярно вярно е! Обаче у нас много често се бъркат понятията "крос", "ендуро", "туристически", "крузър", "чопър" и т.н.

                • #11
                  В КАТ се регистрира почти всичко , в зависимост от това колко пари ти се дават.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #12
                    Благодаря на всички изказали си мнението.

                    Днес регистрирах мотора , бях си сложил мигачите огледалата, фар и стоп. Дори не ме накараха да запаля мотора ! След това Италянския номер, отчислението към номера, фактура и товарителцица. Регистрацията отне 2 часа ! Ендурото ми е евро4 !
                    Таксите са 33,60,лв. Което включва номер, талон и преглед за 2г.
                    Номер на мотопед по Избор е безплатен! Пише се само една молба та и номер си взех. Много съм доволен !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X