Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с KLX 650R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с KLX 650R

    Купих си наскоро жапросния мотор, но се оказа 4е има малко липси по него и работи малко .Та искам да попитам ако някои има такав и искам да знам някои не6та каде се намират.

  • #2
    До: Проблеми с KLX 650R

    мотора го имам от няколко дни .Смених му маслото но се оказа 4е жабарите го бяха препалнили с 2литра пове4е.варху двигатела пи6е 1,5литра а те 3,5 литра .Но както и да е имам странен 6ум от кам веригата а оптега4а като го сфалих бе6е на средата .Незнам каква е хлабината на клапаните и как да проверя дали се е растегнала веригата.

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми с KLX 650R

      Нещо немога да те разбера...? Изказвай се по-правилно моля, иначе имам един познат, които сме само на здрасти-чао, ама... посочи точно кво те интересува да разбереш, кво ти липсва на мотора и как така работи малко ...
      KTM Fen

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми с KLX 650R

        Иди в някой от другите форуми (ездачите или зоната) и търси Родригез. Той им е спец на 650ките.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Проблеми с KLX 650R

          Извинявам се ,че пиша в темата ,но за кои други форуми става въпрос може ли директни линкове.
          КТМ 400 EXC

          Коментар


          • #6
            До: Проблеми с KLX 650R

            Първоначално публикуван от SlaviMTX Преглед на мнение
            мотора го имам от няколко дни .Смених му маслото но се оказа 4е жабарите го бяха препалнили с 2литра пове4е.варху двигатела пи6е 1,5литра а те 3,5 литра .Но както и да е имам странен 6ум от кам веригата а оптега4а като го сфалих бе6е на средата .Незнам каква е хлабината на клапаните и как да проверя дали се е растегнала веригата.
            Колега от Благоев град ли си?

            Коментар


            • #7
              До: Проблеми с KLX 650R

              Шумь,най вероятно е от декомпресора,това им е проблем на АКИТАТА

              Коментар


              • #8
                До: Проблеми с KLX 650R

                http://www.kawasaki.com/DefaultFrame...OSEVEHICLE.ASP
                тук ще намериш полезна информация за главните спецификации и всичко за частите със схеми. Дано да ти свърши работа, не съм го ползвал, имам KLX650R от 1 месец но още не ми се е налагало нищо да му правя.
                Honda Africa Twin RD07 '95

                Коментар


                • #9
                  До: Проблеми с KLX 650R

                  Казваи конкретно какво точно те интересува.имам ремонтен каталог за тая бангия,само че това с маслото малко ме притеснява,да не погорва масълце..
                  MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблеми с KLX 650R

                    Първоначално публикуван от tchoumpov Преглед на мнение
                    Казваи конкретно какво точно те интересува.имам ремонтен каталог за тая бангия,само че това с маслото малко ме притеснява,да не погорва масълце..
                    Имаш предвид Service Manual ли? Ако ти е на файл можеш ли да ми го пратиш по мейл?
                    Honda Africa Twin RD07 '95

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблеми с KLX 650R

                      Значи порових си из дисковете с мануалите,това което имам със сигурност са ремонтни каталози за KLR 650 R от 1987-2005 но съм 99% сигурен че двигателите и на двата модела са еднакви,ако ти върши работа казваи да го пращам.Между другото ще потърся мануал за KLX-а(ако не става този който имам)Ето ти едно линкче ама е малко постна информацията

                      http://pdftown.com/pdf-ebook/Kawasaki%20KLX650.pdf
                      MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проблеми с KLX 650R

                        Благодаря за мануала утре 6те му сфалям капака на главата да проверя клапаните веригата и декомпресора 4е в пове4ето слу4аи тои е дранкал но незнам какви са хлабините на клапаните 6те сам ви благодарен!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проблеми с KLX 650R

                          Мон4ета прегледах клапаните но вси4ко си е на ред само изпоскателиния клапн които го натиска декомпресора е малко хлабав дават му от 0,15-0,24мм а тя е 0,35мм нядявам се да няма проблем.Мисля 4е шума идва от веригата или декомпресора.Пове4ето го махат ,но аз и така ми е трудно да го паля 4е без него хептен.Веригата незнам как да я проверя дали е разстегната.Незнам какво да правя?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Проблеми с KLX 650R

                            С тая голяма хлабина на клапана,декомпресора вьобще не ти действа.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X