Колеги помогнете моля!Трябва ми клапа за смукача на XR600,и искам да попита въздушния филтър трябва ли да има дунапрен или само мрежичка.
Благодаря ви предварително.
Благодаря ви предварително.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар