Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със Suzuki Dr 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем със Suzuki Dr 600

    Иди и питай майстора тези 20 лева за паркинг ли ти ги е взел.Но трябва да си убедителен,затова ползвай винкел.

    Коментар


    • #32
      От: Проблем със Suzuki Dr 600

      Кранчето провери ли го ? Тече ли достатъчно бензин ? Ако е да и щом си пробвал с изряден карбуратор и резултатът е бил същия - то проблемът ти не е горивен . Сега отиваш при човека с работещия ДР като носиш два шоколада милка с цял лешник ( от големите ) . Там срещу единия му взимаш първо свещите за проба , след това бобината и после комутатора . Ако се оправи - набавяш си този детайл , който е загинал . Ако не се оправи сваляш звездата ( намотките под левия капак ) и ми ги пращаш заедно с втория шоколад . След 2-3 дни ще имаш изряден мотор .

      Коментар


      • #33
        От: Проблем със Suzuki Dr 600

        а повече реших да не се занимавам с тоя майстор колега, не ми се струва сериозен.а кранчето го гледах даже редовно го чистя сложил съм му и цедка и си тече добре,но и с другия карбуратор не вървеше а той беше чистен и регулиран и мотора на който е си върви с него но на моя не иска.Трябва да е нещо в електрониката а тоя майстор понеже го водят жичкаджия каза че не е от тока.Аз съм от град казанлък а тоя майстор е от бузовград някой може да го познава!

        Коментар


        • #34
          От: Проблем със Suzuki Dr 600

          Ти напръска ли филтъра със спрей за филтри? Ако не си хубаво да го направиш, а и можеше просто да си изпереш филтъра с бензин, ако не е скъсан и после с веро и вода и го оставяш 1 ден да съхне

          Коментар


          • #35
            От: Проблем със Suzuki Dr 600

            Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
            Ти напръска ли филтъра със спрей за филтри? Ако не си хубаво да го направиш, а и можеше просто да си изпереш филтъра с бензин, ако не е скъсан и после с веро и вода и го оставяш 1 ден да съхне
            Абсолютно няма как да е от филтъра,там признаците са други.

            Коментар


            • #36
              От: Проблем със Suzuki Dr 600

              да прах го и друг филтър слагах и без филтър пробвах и пак същата работа.

              Коментар


              • #37
                От: Проблем със Suzuki Dr 600

                И моя така беше (KLR 250) като загрей губеше мощност и гърмеше.Смених свеща и се оправи.Пробвай с друга свещ
                KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем със Suzuki Dr 600

                  Този от Бузовград-Теньо чумата,много му здраве,че и майстор.........Пешо ти каза каква е схемата,сваляш от работещия ДР,първо свещите после друго по тока и пробваш,ако тогава не се оправи,сваляш звездата и му я пращаш за пренавиване.Това е което трябва да направиш и мотора ще тръгне.Имам познат с такъв ДР,намира се в Горно Изворово.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем със Suzuki Dr 600

                    да същия е майстора при които го закарах, аз съм от горно изворово по принцип и има един човек с др като моя аз от него ще пробвам нещата но ще си дойде след една две седмици

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем със Suzuki Dr 600

                      Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                      Ти напръска ли филтъра със спрей за филтри? Ако не си хубаво да го направиш, а и можеше просто да си изпереш филтъра с бензин, ако не е скъсан и после с веро и вода и го оставяш 1 ден да съхне
                      Изобщо да няма филтър няма никакъв проблем.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем със Suzuki Dr 600

                        Здравейте колеги ето че най накрая открих проблема на моята машина оказасе че всичките ми проблеми идват от комутатора(Запалването), взех от работещия др първо комутатора и мотора заработи идеално, няма да прегърми просто е супер върви си страхотно.Но сега не мога да си намеря комутатор, казаха ми че били 4 вида за тия мотори!Ако има някой на части ще е супер?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-286.jpg
Прегледи:2
Размер:143.5 КБ
ID:5607906Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-282.jpg
Прегледи:2
Размер:111.3 КБ
ID:5607907Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-283.jpg
Прегледи:2
Размер:107.5 КБ
ID:5607908

                        Коментар


                        • #42
                          Комутатор (CDI) за Suzuki Dr 600

                          Здравейте колеги трябва ми комутатор за този мотор не мога да си намеря за моя модел.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-286.jpg
Прегледи:2
Размер:143.5 КБ
ID:5608206Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-282.jpg
Прегледи:2
Размер:111.3 КБ
ID:5608207Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-27-283.jpg
Прегледи:2
Размер:107.5 КБ
ID:5608208

                          Коментар


                          • #43
                            От: Комутатор (CDI) за Suzuki Dr 600

                            Така като гледам електрониката е от модел между 1985 и 1989 година в иБей има няколко но най евтината е към 150лв

                            Коментар


                            • #44
                              От: Комутатор (CDI) за Suzuki Dr 600

                              Да колега знам но аз успях да си оправя старото (CDI) отворих го презапоих му платката, имаше някои разпоени елементи и сега мотора си върви добре надявам се да няма проблем повече с (CDI).

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проблем със Suzuki Dr 600

                                Колеги може да затворите темата оправих комутатора и засега мотора си върви добре!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X